Вбиральня в будинку - це не розкіш, а необхідність

У кожній родині накопичується велика кількість речей, улюблених і нелюбих, що часом невідомо, що з ними робити. Шаф, як правило, не вистачає, особливо, коли в одному місці проживає багато людей. Зимовий одяг відкладається до наступного сезону, носяться літні речі, або навпаки.

Поки одяг чекає свого часу, він повинен бути десь складеним, акуратно розвішеним. З цією метою створюються гардеробні, в яких речі зберігаються в цілості й схоронності, не втрачають свою форму та не псуються.

У квартирі створити гардеробну досить складно, особливо якщо це в житло з другого ринку нерухомості. А ось в новобудовах для цього можна виділити спеціальний простір, призначене для зберігання одягу. Та й в приватних будинках це питання вирішити набагато простіше, ніж в квартирах багатоповерхівці.

Якщо спальня в квартирі простора, то від неї можна «відрізати» трохи простору для обладнання вбиральні. Також для квартири є аналогічні варіанти з передпокою, звісно, якщо площа дозволяє, або вітальні. Тоді це будуть прохідні гардеробні, в яких компактно розмістяться носяться речі.

Які є варіанти гардеробних?

Студії дизайну давно працюють над цим питанням, щоб люди могли компактно і зручно зберігати свої речі. Тому рішень гардеробних кімнат існує велика безліч, і всі вони практичні, функціональні, привабливі.

Наприклад, прозора гардеробна, в якій замість закритих фасадів використовується міцне скло з вбудованою підсвіткою. Такий дизайн органічно вписується в інтер'єр квартири, навіть частини кімнати, робить його більш насиченим та привабливішим.

Якою має бути стильна гардеробна?

Або прохідна гардеробна, яка створюється в передпокої великих розмірів, де доцільно використовувати тоноване скло.

Прихована гардеробна добре монтується в спальні або вітальні, як фасадів можна вибрати масив дерева. За такої обшивкою не буде видно речей, і ніхто з гостей навіть не подумає, що в кімнаті є таємне приміщення.

Якою має бути стильна гардеробна?

Ще одна ідея, яка обов'язково сподобається, це застосування розсувних дзеркальних дверей, які одночасно послужать як трюмо, і об'ємного шафи для зберігання одягу. Такий варіант підходить як для квартири, так і для будинку або котеджу.

Якою має бути стильна гардеробна?

На ринку інтер'єрного дизайну є і незвичайні пропозиції, які складно здійснити на практиці. Наприклад, створення гардероба у ванній. Наскільки це практично і доцільно, невідомо, але те, що ванна явно не підходить для цієї мети, це точно. По-перше, маленький простір, а по-друге, підвищена вологість. Тут волого буде завжди, як би не ефективно працювала вентиляція.

Не можна використовувати всі підряд приміщення і простору, досить вибрати тільки самі функціональні. Тоді гардеробна виконає своє завдання, а господарі будуть зберігати речі в найоптимальніших умовах.