Яким повинен бути дизайн спальні в 2019 році?

Які нові тренди притаманні модному дизайну спальні?

Грамотний дизайн спальні - це комфортний і затишний відпочинок, релакс, заряд бадьорості та енергії. Якщо не дотримуватись рекомендацій досвідчених дизайнерів, то спальня може перетворитися не на місце для відпочинку, а в абсолютно незатишне приміщення, яке не відповідає своєму цільовому призначенню.

До створення затишного і комфортного «гніздечка», яким є спальня, слід підходити з особливою ретельністю та любов'ю, так як від цих зусиль, залежить кінцевий результат. Якщо не постаратися, то нічого доброго не вийде, а сили, час, кошти, будуть просто «викинуті на вітер».

Тому, приступаючи до створення гармонії і тепла, слід продумати кожну деталь, окрему дрібниця, загальні нюанси.

Яким повинен бути дизайн спальні в 2019 році?

Стиль

Модні тенденції 2019 року не визначають конкретний стиль для спальні, а допускають різні поєднання. Але з однією умовою - з акцентуванням на основних елементах, властивих спальні. У наступному році можуть використовуватися елементи класики і лофта, хай-тека і постмодернізму. Все залежить від стилю життя, смаків та уподобань. Прованс та кантрі, суто прості і сільські стилі, також підходять для спальні. А з урахуванням того, що меблеві елементи виготовлені в основному з масиву натурального дерева, то такі меблі екологічно чисті та безпечні.

Яким повинен бути дизайн спальні в 2019 році?

Для спальні найголовніше, щоб стиль був гармонійним, що не пригнічував і не тиснув, щоб завжди була можливість добре виспатися, відпочити, отримати творчий заряд енергії.

Кольорова гамма

У наступаючому, 2019 року буде переважати світло-бежева, ніжно-рожева, коричнева і контрастна синьо-зелена кольорова гамма. Тому колір стін, стелі, меблів, повинні відповідати основним тенденціям року Земляний Свині, тобто вище переліченим кольорам. Вони візуально збільшують маленькі приміщення, не ріжуть око і не пробуджують агресію. Такі кольори благотворно діють на зір та нервову систему, дозволяють розслабитися і відпочити.

Яким повинен бути дизайн спальні в 2019 році?

Декор

У новому, 2019 році, як втім, і минаючому 2018, буде популярний текстиль, в різних його проявах. Це штори, декоративні подушки, серветки і скатертини. Чим більше текстилю в спальні, тим гармонійній та оригінальній буде виглядати ця кімната, доставляючи радість її мешканцям.

Картини на стінах також будуть хорошим доповненням до інтер'єрного дизайну, тільки зі спокійними, нейтральними сюжетами. Батальні сцени або морський бій абсолютно не доречні для цього житлового приміщення. А ось пейзажі і натюрморти урівноважать обстановку, додадуть спальні особливу гармонію в інтер'єрного дизайну.

Яким повинен бути дизайн спальні в 2019 році?

Як бачите, особливих вимог в 2019 році до інтер'єру спальні не висувається, головне, створити обстановку, відповідну стилю життя, особистим смакам, звичкам, уподобанням. А володіючи здатністю фантазувати, можна створити креативну обстановку, аналогів якої ніде не знайти!