Які меблі потрібні для спальні?

Як зробити спальню комфортною та затишною

Меблевий інтер'єр без концептуального підходу - що може бути банальніше і прозаїчніше? В кінцевому рахунку, вийде нагромадження меблів, навіть в одному стилі, але без смаку і привабливості.

А відпочивати в спальні, де немає гармонії і стильною родзинки, рівносильно спати в непристосованому приміщенні, кабінеті або на кухні. Тому створюючи інтер'єрний дизайн в спальні, слід, перш за все, виробити загальну концепцію, а вже потім підбирати практичну і модні меблі.

Як розробити концепцію дизайну спальні

Кожен облаштовує житлове приміщення, а тим більше кімнату відпочинку, відповідно до своїх смаків та уподобань. Це правильне рішення, але до нього треба ще додати сучасні тенденції, що переважають в світі меблевого інтер'єру. Тим більше, якщо ви стежите за модними трендами в цьому напрямку і хочете дотримуватися рекомендацій популярних дизайнерів.

Які меблі потрібні для спальні?

Найоптимальніший варіант розробки концепції спальні, це використання простих основ дизайну з популярними тенденціями поточного року.

Мінімалізм в інтер'єрі

Цей напрямок завжди було популярним, залишається затребуваним і в поточному році. До речі, підходить цей стиль, як для спалень малих і середніх розмірів, так і великих. Які меблі потрібні для комфортного відпочинку?

Їх можна перерахувати по пальцях, так як багато предметів вони не вимагають:

  • ліжко;
  • тумби;
  • шафа;
  • трюмо.

Залежно від розмірів кімнати, трюмо або шафа можна виключити з цього списку, однак спальня не стане менш стильною і привабливою. Все інше, це предмети декору, які створюють комфортну і затишну обстановку. Картина на стіні, штори з текстилю, люстра і світильники незвичайної форми - і спальня перетворитися, стане стильною і авторської.

Які меблі потрібні для спальні?

Повноцінним наповненням стануть шпалери з квітковим принтом, які зададуть загальний фон спальні, який може бути розбавлений декоративними елементами. Тому мінімалізм в інтер'єрі можна красиво обіграти, залишивши тільки найнеобхіднішу для відпочинку меблі.

З яких матеріалів повинна бути виготовлені меблі?

В цьому питанні кожен самостійно визначається з вибором і приймає рішення. Сьогодні натуральні матеріали не є винятком, чимось особливим і незвичайним. Сучасні технології дозволяють виробляти екологічно-чисті меблі з штучних матеріалів, які навіть за зовнішнім виглядом не відрізняється від натуральних.

Тому, якщо при облаштуванні спальні буде використані меблі з міцних, якісних, екологічно чистих матеріалів, то це буде відповідати сучасним тенденціям. А ось доповнення до меблів, декоративні елементи, краще використовувати натуральні, тим паче що в цьому році, як і раніше, популярним залишається текстиль. Він використовується, як на вікнах, так і в іншому інтер'єрі, додаючи в створений дизайн стиль і привабливість.

Які меблі потрібні для спальні?