Як зробити вітальню уютною та комфортною?

Створюємо інтер'єрний дизайн для вітальні

Існує багато дизайнерських стилів, які можна застосувати для будь-яких житлових приміщень, Вже апробованих та застосованих на практиці. Не оминули своєю увагою дизайнери й зали, або вітальні, спеціально призначені для комфортного та затишного відпочинку. У цій кімнаті приймають гостей, проходять застілля и святкові заходи, тут відпочивають всі члени сім'ї.

Що таке вітальня и для чого вона передбачена

Вітальня, це ніби як візитна картка будинку або квартири, так як вона виставляється «напоказ». Тому виглядати вона повинна відповіднім чином, яскравою та привабливою, або спокійною та затишною.

Як зробити вітальню уютною та комфортною?

Щоб добитися бажаного результату, то потрібно вибрати стиль, в якому буде створюватися інтер'єрний дизайн вітальні. Стиль вибирається залежних від розмірів, особливостей, планування цієї кімнати. При цьому береться до уваги кількість членів сім'ї, та їх інтереси та захоплення. Якщо батьки люблять зимовими вечорами скоротати вільні години за читанням книг, то більш інтерактивних дітей люблять грати в комп'ютері або дивитися телевізор.

При наявності різнобічних інтересів, кожна дрібниця та деталь винна буті ретельно продумані, а всі нюанси враховані. Зробити зонування вітальні слід ще на етапі планування, щоб потім не переобладнувати та не переробляти вже готовий проект.

ПОРАДА! Не варто розставляти дивани та крісла по периметру вітальні - це вчорашній день, моветон. Сучасні дизайнерські тенденції такої розстановки не сприймають, а значить, відкидають. Коли ви розставите в вітальні меблі таким чином, вас будуть вважати ретроградом та не сучасную людиною.

До того-ж вільний простір буде захаращений, і відчуття простору не виникне. У свою черга це буде сильно обмежувати, особливо при проведенні свят та урочистостей - гості будуть почуватися сковано и не комфортно, внаслідок чого приємний вечір перетвориться в справжня «каторгу».

Як правильно меблювати приміщення

Сучасні тренди передбачають установку центральної групи, навкіл якої розташовуються додаткові елементи інтер'єру. У центрі - м'які меблі, зручний диван и комфортні крісла, між ними столик, біля стіні телевізор. Або центральну групу представлятиме камін, біля котрого створено затишний острівець з м'яких меблів. Варіантів багато, и вибрати оптимальний можна на представлених нижчих фотографіях.

Як зробити вітальню уютною та комфортною?

Набір меблів для великої вітальні

Заповнити простір и комфортно меблювати вітальню, допоможуть крісла, диван, кавовий столик. Коли в проекті передбачене зонування та різнопланове використання площі, то комп'ютерний стіл, або тумба під телевізор не будуть зайвими. Стелажі для книг або декоративних виробів також слід передбачити, так як вони додадуть романтичності просторій вітальні.

Як зробити вітальню уютною та комфортною?