Як вибрати диван, який прослужить довго

Як правило, меблі купуються не на один сезон, і кожен споживач розраховує, що вони прослужать досить довго.

Щоб диван міг прослужити тривалий період часу, при виборі слід звертати увагу на багато дрібниць: якої якості шви, із чого виготовлений каркас, на який період виробник дає гарантію. Застосувавши ці критерії до вибраного виробу, можна зрозуміти, наскільки довго може прослужити диван при інтенсивному користуванні.

Купити диван – це задоволення не з дешевих, і вкладаючи в нього гроші, кожен покупець очікує тривалого терміну експлуатації. Багатофункціональні меблі, які часто стають головним елементом інтер'єрного дизайну, здатні витримувати значні навантаження, за умови якісного виготовлення. Щоб зрозуміти, наскільки він може довго прослужити, починати вибір слід з візуального огляду м'яких меблів. Поставивши собі за мету, як вибрати диван, який прослужить довго, можна приступати до цієї нелегкої процедури.

Як вибрати диван, який прослужить довго

На що слід звертати увагу

Підбираючи диван для житлового приміщення, слід звернути увагу на якість його виготовлення. Оббивка – обличчя м'якого виробу, по ньому можна судити про якість виконаних робіт. Якщо все зроблено акуратно, шви міцні і товсті, то це говорить про те, що виріб якісний, всі компоненти підігнані і міцно з'єднані між собою, а значить такий диван здатний витримувати значні навантаження. Якщо все неакуратно, зроблено без особливих старань, шви криві і не міцні, значить під оббивкою знаходиться неякісний виріб, і навряд чи варто його купувати.

Розглядаючи якість оббивки, слід поцікавитися з чого виготовлений каркас:

  1. З ДСП?
  2. З фанери?
  3. З металу?
    Як вибрати диван, який прослужить довго

Це досить важливий момент, оскільки істотно впливає на термін експлуатації. Найбільш слабким є каркас з ДСП, оскільки він не здатний витримувати значні навантаження, тому в залежності від того, як планується використовувати м'які меблі, слід зробити вибір на одній з конструкцій.

В якості наповнювача застосовується пінополіуретан, який повинен мати високу міцність, і пружинний блок. Чим щільніше наповнювач – тим більший термін експлуатації виробу, тому віддавати перевагу тонкому поролону немає необхідності.

ВАЖЛИВО: «МІЦНА І НАДІЙНА ТКАНИНА ПРОДОВЖИТЬ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБУ»

Ще одним важливим елементом у всій конструкції, є механізм трансформації. Якщо він виготовлений з міцного матеріалу, металу, товщиною не менше 3-х мм, надійно зафіксований і з'єднаний з рухомими елементами, то в якості виробу можна не сумніватися. Варто звернути увагу на фарбування механізму – якщо воно виконана недбало, так як і в випадках зі швами, рівень контролю за якості у виробника достатньо низький. З такою продукцією краще не зв'язуватися.

Як вибрати диван, який прослужить довго

Знаючи, які критерії застосовувати при виборі продукції, кожен покупець підбере для себе якісний і міцний диван, який прослужить тривалий період часу.