Як швидко змінити дизайн передпокою

Кілька порад як змінити зовнішній вигляд передпокої

З приходом весни всі ми чекаємо змін не тільки в навколишньому світі, але і у власній квартирі або будинку. Зроблений недавно ремонт вже не радує, хочеться якихось оновлень, свіжості в тонах і більше світла.

Передпокій - саме темне місце в житловому приміщенні, оскільки, як правило, тут немає вікон, які можна відчинити, і заповнити її весняними сонячними променями. Тому вносити зміни треба в першу чергу в її дизайн, створюючи новий зовнішній вигляд «візитки».

Фахівці кажуть, що за пару днів дизайн передпокою можна змінити до невпізнання, і то, якщо проводити роботи з перефарбування стель, затерла швів між плитками, або установкою натяжної стелі. Це об'ємні роботи, що вимагають залучення фахівців і певної кількості матеріалів.

Залишимо ці роботи на потім, так як ремонт ще свіжий, а нас цікавить невеликі зміни в інтер'єрний дизайн. Щоб передпокій, візитна картка квартири, стала світліше і більше, будемо використовувати дзеркала і додаткові освітлювальні прилади. Це класичне рішення при створенні світлою і затишною обстановки в приміщеннях невеликих розмірів.

Як швидко змінити дизайн передпокою

Додаємо декоративні світильники та дзеркала

У вас в передпокої висить люстра, за формою якої можна підібрати додаткові освітлювальні прилади. Сьогодні це зробити досить легко, так як різноманітність форм, кольорів, матеріалів представлено достатньо багато, і в інтернеті або в реальному магазині можна вибрати будь-який відповідний.

Вибравши найбільш відповідними, додаткові бра, встановити їх слід біля дзеркала. Його теж треба купити і повісити в передпокої, щоб кімната здавалася світлішою і просторіше. Використовуючи таке поєднання, як додаткові прилади освітлення і дзеркало, ви тим самим привнесете в цю кімнату світло, що істотно позначиться на вашому весняному настрої. Коли є можливість, то можна додати кілька дзеркал, передпокій від цього тільки виграє.

Як швидко змінити дизайн передпокою

Все навколо вже буде виглядати зовсім по-іншому, радувати око і піднімати настрій.

До того ж до виконану роботу по оновленню передпокої, можна ще, як радять дизайнери, замінити ручки на дверях і меблів. Особливого візуального ефекту це не справить, зате кімната буде виглядати свіжою і охайним. Можна звичайно зробити глобальні зміни, переклеївши шпалери або перестелити підлоги, але на це вже піде більше часу, та й коштів теж.

Як швидко змінити дизайн передпокою