Після того, як ви підготували стіни, ви можете приступити до їх фарбування.

Ваш внутрішній живопис, однак, не такий простий, як просто нанесення фарби на стіни; це повинно бути зроблено в певні кроки, перший з яких – це ґрунтування стін.

Ґрунтовка завжди призначена для поліпшення адгезії і довговічності верхнього шару фарби. Ви повинні спробувати заґрунтувати всі стіни, які ви маєте намір пофарбувати, але такі місця, де ви маєте намір наклеїти шпалери, не варто фарбувати, а ґрунтовка також необхідна. Ви повинні переконатися, що ваш ґрунт ретельно висушений, перш ніж наносити фарбу або шпалери на стіни.

Як правильно пофарбувати вашу квартиру

Коли ви відкриваєте банку з фарбою, ви завжди повинні використовувати паличку, щоб перемішати фарбу. Перед тим, як ви почнете наносити шари фарби на стіни, рекомендується виконати кілька вправ або мазки пензлем, щоб ви відчули, що ви робите. Як тільки ви відчуєте себе впевнено, ви зможете приступити до фарбування інтер'єру вашої власності.

Перед нанесенням будь-якої фарби на стіни вашої квартири важливо, щоб ви спочатку пофарбували стелю кімнати, а також вироби з дерева, такі як плінтус. Це потрібно для того, щоб ви часом не забруднили фарбу на своїх стінах, стелі і виробах з дерева, ви будете виконувати завдання, відоме як «врізка».

Як правильно пофарбувати вашу квартиру

Термін «врізка» означає, коли ви фарбуєте верхню і нижню частину стін, прямо поруч зі стелею і виробами з дерева, а також навколо фітингів, таких як розетки і вимикачі світла. Після цього, ви можете вільно заповнити середину стіни фарбою.

Ви можете зафарбувати крайні області на стіні, використовуючи кисть або валик; однак, валик дасть вам кращу обробку, а також найшвидший спосіб фарбування внутрішніх стін вашого житла. Проте вам потрібно бути акуратним, коли справа доходить до використання валика для внутрішнього фарбування, вам потрібно лише злегка натиснути на валик, і дозволити фарбі лягати рівно. Якщо ви будите натискати до упору, ви створите крайові «гребені», так вам доведеться перекочувати ту ж область, щоб згладити гребені. Потім ви повинні злегка перекрити валиком те місце, яке ви тільки що пофарбували, щоб створити рівномірне покриття.

Тип фарби, яку ви оберете для свого внутрішнього забарвлення, повністю залежить від вас. Існує безліч типів фарб, які ви можете використовувати незалежно від того, чи хочете ви використовувати глянсову фарбу, емульсію або матову фарбу. Вам доступні різні відтінки, тому переконайтеся, що ви вибрали правильний колір для вашої власності.

Як правильно пофарбувати вашу квартиру

Якщо ви не впевнені що впораєтеся з внутрішнім забарвленням, то чому б не найняти професіонала, який зробить цю роботу за вас. Таким чином, ви отримаєте професійну роботу з фарбування, яка вам потрібна, і ви зможете займатися іншими справами, поки вона виконується.