Як правильно купувати речі для інтер'єру

Правильні покупки декоративних елементів

Створюючи в квартирі авторський інтер'єрний дизайн, завжди хочеться наситити його додатковими елементами, що створюють комфорт і тепло в будинку. Власникам квартир завжди здається, що не вистачає певної «родзинки», щоб квартира виглядала по-іншому, стала випромінювати атмосферу теплої і комфортної обстановки.

Відчуваючи на інтуїтивному рівні, що щось треба купити, власники квартир і будинків відправляються в шопінг, для пошуку відсутніх елементів декору.

Щоб похід до гіпермаркетів та магазинів виявився вдалим, слід дотримуватися певних правил, які допоможуть в цьому заході. Адже дуже часто буває так, що куплена річ абсолютно не підходить до дизайну інтер'єру, час, витрачено даремно, а гроші викинуті «на вітер». Тому перед декор-шопінгом слід визначити програму дій і сформувати видаткову частину бюджету. Тобто, просто виділити гроші на покупку, поки ще невідомо чого, але обов'язково для додання квартирі привабливого зовнішнього вигляду.

План дій

Насамперед вивчіть каталоги магазинів, які ви збираєтеся відвідати. У кожного з них є інтернет-версія, де публікуються весь асортимент і надійшли новинки. Якщо ви зустрінете полички, вішалки, світильники, бра, штори, подушки, пледи, килимки, або інші товари, які, на вашу думку, ідеально підійдуть до дизайну, то ваша задача буде полегшена. Вам не доведеться в «сліпу» шукати потрібний магазин, так як для цього вже буде чітко визначено маршрут.

Візуальний огляд предметів інтер'єру

Купуючи меблі або декоративні елементи, слід завжди пам'ятати, що на вітрині вони можуть виглядати одного кольору, а вашій квартирі, під іншим освітленням або у відповідній обстановці, будуть мати зовсім інший зовнішній вигляд. Це треба обов'язково враховувати і представляти, як буде виглядати крісло або диван в залі, коли там зовсім інше освітлення і колір шпалер темніше (світліше).

Як правильно купувати речі для інтер'єру

Якщо купувати спонтанно, без оцінки візуальних властивостей, то можна дуже розчаруватися покупкою.

Спілкування з консультантом

Обов'язково задавайте питання, які вас цікавлять, продавцеві консультанту. Його робота - давати професійні, грамотні відповіді. А ваше завдання - з'ясувати все про меблі, люстри, полиці, килимі або про іншому елементі. Подумайте, в яких умовах він буде експлуатуватися, як часто буде переставлятися, які передбачувані навантаження на нього чекають. Тільки після отримання повної інформації, робіть жадану покупку.

Як правильно купувати речі для інтер'єру

Купуйте наборами або комплектами

Одна тарілка, навіть декоративна, завжди повинна мати пару. Або бра одного типу з торшером, складуть прекрасну композицію в спальні (дитячої, вітальні). Тому краще відразу підбирати ідентичні предмети, які ще збігаються за кольором, формою, розмірами, дизайну.

Як правильно купувати речі для інтер'єру

Якщо здійснюючи шопінг-тур дотримуючись цих рекомендацій, то згодом не буде розчарувань і невдоволень від покупок. Адже в цьому випадку ви їх будете здійснювати виважено та обдумано, а від непотрібних або зайвих речей, відразу відмовитеся.