Як підібрати скатертину на кухню

Скатертина є однією з найбільш головних елементів декору на кухні.

При придбанні скатертини слід звертати увагу на матеріал, розмір і колірне визначення. Якщо ви замовляєте скатертину через інтернет-магазин, то ви повинні розуміти існуючі ризики.

Яких помилок потрібно уникати перед покупкою скатертини?

По-перше, необхідно враховувати те, що скатертина повинна відповідати під інтер'єр кухні: гармонійно поєднуватися із загальним видом кімнати, щоб виконувати всі естетичні норми.

По-друге, скатертина обов'язково повинна бути за формою столу. Якщо ж у вас круглий стіл, то і скатертина відповідно повинна бути круглої форми.

Як підібрати скатертину на кухню

По-третє, для щоденного використання не слід купувати скатертину, що складається з тканини непросоченої будь-яким розчином, так як при щоденному пранні вона втрачає свою видову здатність. Якщо ж ви все-таки вирішуєте придбати подібну скатертину, то слід запастися 2-3 екземплярами. Якщо ви вибираєте скатертину для свята, то необхідно звертати увагу на матеріал, адже на святковому столі головним атрибутом декорації є скатертина. Це дуже важливо: вибирайте скатертину з хорошого і погано запалюваного матеріалу.

Що ще потрібно враховувати при покупці скатертини?

Насамперед потрібно визначити: для яких цілей вам потрібно придбати скатертину: якщо ж як описано вище вона потрібна для щоденного використання, то рекомендується брати тільки з тефлоновим просоченням. В цьому немає великої проблеми, адже на ринку товарів зараз можна виявити величезний асортимент скатертин на будь-який колір і смак. Поверх звичайної білої скатертини слід покласти кілька шарів тефлонової, таким чином ми не тільки захищаємо стіл він механічного впливу і пошкодження, а й виявляємо творчу активність в дизайні власної кухні, створюючи атмосферу, не випадати з загального вигляду кухні. Для такого способу застосування скатертин характерна різноманітність різних забарвлень, а також дизайнерських рішень.

Як підібрати скатертину на кухню

Перед тим як звертатися до ринку товарів і послуг, необхідно зняти розміри зі столу. Саме від них вам доведеться відштовхуватися при виборі скатертини: до ширини столу необхідно додати з кожного боку по 20 сантиметрів, таким чином скатертина буде акуратно звисати з нього, створюючи більш цивільний вигляд, підходячи під естетичні норми.

Як вже було описано вище, необхідно виходити із загального стилю вашої кухні. На нинішній момент інтер'єр кухні розподіляється, в основному, вибираючи один напрямок, тому підібрати скатертину для нього не складе особливих труднощів.

Як підібрати скатертину на кухню

Далі огляньте  матеріал, розпитайте про швидкість висихання. Якщо ваша щоденна скатертина буде вкрай тривалий час сохнути, то це буде не дуже добре за визначенням. При виборі ж скатертини для свята швидкість висихання не має для нас ніякої важливості, так як свята проходять не кожен день, а відповідно, якісна просушка може тривати більше трьох днів.