Нічний сон в затишній і м'якій постелі приносить задоволення і заряджає енергією на весь наступний день.

А як приємно днем ​​у вільний час подрімати в комфортній обстановці. Щоб відпочинок в рідних стінах завжди дарував радість, потрібно купити і поставити в спальні якісне і зручне ліжко.

До вибору ліжка необхідно підійти з розумом. Не варто вибирати першу ж вподобану модель. Бажано розглянути кілька варіантів і вирішити, який з них вам найбільше підходить. Як же зробити правильний вибір?

Як обрати зручне ліжко

Поради щодо вибору

 • Вибирайте конструкцію з міцним каркасом. В ідеалі він повинен бути виконаний або з твердих порід дерева, або з міцного металу. Також зверніть увагу на розмір ложа. Якщо ви вже купили матрац, то ліжко потрібно підбирати саме під нього. Але краще придбати спочатку ліжко, а вже потім підбирати до нього за розміром матрац.
  Як обрати зручне ліжко
 • Основа ліжка також повинна бути дуже міцною, виконана з матеріалу, не схильну до деформації. Подивіться, чи з достатньої кількості перемичок складається основа. Їх не повинно бути менше п'ятнадцяти. Перемички не повинні знаходитися на великій відстані одна від одної. Добре, якщо простір між перемичками однієї ширини із самими перемичками. Основа у вигляді металевої решітки вважається не дуже надійною, тому що таке ліжко з часом «просідає».
 • Підберіть варіант, який ідеально впишеться в інтер'єр вашої спальні. Підбирайте модель під стиль оформлення апартаментів. Якщо любите класичний стиль, придбайте дерев'яні меблі з різьбленою спинкою. А тим, хто вважає за краще старовинний стиль, можна придивитися до розкішних кованих моделей.
  Як обрати зручне ліжко
 • Не всі можуть виділити окрему кімнату під спальню. Якщо ви проживаєте в квартирі з малою кількістю кімнат, придбайте підйомні ліжка. Їх можна встановити в будь-якому приміщенні. Днем такі конструкції являють собою стильні елементи інтер'єру: шафи, полиці або столики. А ввечері, розклавши їх, ви отримаєте широкі і зручні ліжка.
 • Дуже важливо вдало підібрати матеріал, з якого будуть виготовлені ліжка. Якщо ви купуєте меблі за індивідуальним замовленням, обов'язково обговоріть це з виробником. Конструкції з масиву дерева служать дуже довго. Меблі з дуба або бука внесе особливий шик в інтер'єр вашої спальні. Якщо потрібно заощадити, вибирайте конструкцію з МДФ. Цей матеріал також володіє хорошими експлуатаційними якостями. Він не боїться механічних пошкоджень і не деформується в процесі використання.
  Як обрати зручне ліжко
 • Якщо ви купуєте вже готову конструкцію, то перед покупкою приляжте на ліжко. Переконайтеся, що довжина і ширина меблів відповідають вашому зросту.
 • Уважно розгляньте ліжко. Якщо помітите ознаки браку, відмовтеся від покупки. Навряд чи ви отримаєте задоволення, поставивши в спальні меблі зі сколами або тріщинами на поверхні. Тим більше не варто купувати модель, у якій пошкоджений каркас, навіть якщо бракований варіант продається з великою уцінкою. Такі меблі не прослужать довго.

Щоб придбати якісний варіант, звертайтеся за покупкою в надійну компанію. Вибирайте меблі від сумлінних і перевірених виробників. Стильне, зручне і якісне ліжко зробить ваше життя комфортнішим і додасть спальні дуже гарний вигляд.