Як облаштувати великий передпокій

Просторий передпокій надає багато можливостей для реалізації бажань в розстановці меблів.

Однак і в цьому випадку іноді у власників будинку виникають труднощі. Але є загальні поради, дотримуйтеся їх, щоб створити комфортну обстановку в цьому приміщенні.

Є один принцип, який ніколи не підводить – краще менше, але якісніше. Не захаращуйте великий передпокій «низькопробними» конструкціями. Розташовуйте тут в два рази менше меблів, але більш зручнішу і функціональнішу. З чого почати облаштування?

У просторому передпокої знадобляться:

  • містка шафа для речей;
  • підлога і настінні вішалки для верхнього одягу;
  • обувниці;
  • полки для розміщення капелюхів і аксесуарів;
  • диван і пуфи;
  • шафка для дрібниць.

Можна, звичайно, купити готовий передпокій з набором меблів. Але якщо ви хочете проявити свій індивідуальний смак, то варто підібрати один до одного окремі модулі. Варіантів безліч, подумайте, що більше за дизайнерським рішенням підійде у ваш передпокій. Елементи необхідно грамотно скомпонувати між собою.

Шафа

Деякі ставлять її посередині просторого передпокою – виходить дві зони. Одна, власне передпокій, а в іншій можна переодягатися або ще щось. Чи варто зонувати таким чином цю кімнату – залежить лише від вас, але якщо ви любите вільний простір, краще поставити шафу біля стіни. Можна звернути свою увагу на високі купе, щоб вмістити в них більше речей, тоді розвантажаться інші місця.

Як облаштувати великий передпокій

Дзеркало

Вони збільшують простір, але якщо у вас і так великий передпокій, не варто завішувати їм стіни. Досить одного великого дзеркала. А ось яке вибрати, залежить від ваших уподобань. Настінне на повний зріст, підлогове в масивній рамі, велике настільне, на колесах, з підсвічуванням, лаконічне або з шедеврами – варіантів багато.

Як облаштувати великий передпокій

Полиці для аксесуарів

Це може бути стелаж або окремі полки. Якщо в будинку маленькі діти, уникайте гострих кутів. Для дітей можна встановити окремі полки для головних уборів, рукавичок та іншого, щоб вони вже вчилися самостійності.

Як облаштувати великий передпокій

Диван

У великому передпокої можна поставити диван з міні-кріслами, витончену банкетку біля входу, пуфики. Та хоч все разом – поміститься. Питання лише в гармонії – сполучаються предмети один з одним. Якщо ви збираєтеся купити набір меблів, то вам ні про що думати не доведеться. До дивана бажано поставити столик.

Як облаштувати великий передпокій

Це особливо актуально, якщо передпокій більше нагадує хол. У такому випадку потрібно поставити сюди і повноцінний диван. Не завжди гості «заглиблюються в будинок», так що тут вони можуть з комфортом провести час, випити чаю або кави.

Просторий передпокій може перетворитися в дуже затишну кімнату. Варто лише докласти певних зусиль.