Як облаштувати інтер'єр до дитячого дня народження

Інтер'єрний дизайн до дитячого сімейного свята

Звичний інтер'єрний дизайн в квартирі завжди терпить зміни, коли наближається день народження дитини. Святкувати день народження вдома - це хороша данина традиціям, що передається з покоління в покоління. Сучасний ремонт, стильні меблі, розкішна обстановка - це повсякденний інтер'єр, а потрібно створити для своєї дитини справжнє свято. Тим більше, коли до нього прийдуть друзі і подружки, їм повинно бути цікаво та весело.

Як облаштувати інтер'єр до дитячого дня народження

Святковий дизайн створюється:

  • в залежності від віку дитини;
  • статі іменинника;
  • його захоплень і уподобань;
  • кількості гостей.

Ці критерії зовсім не означають, що весь будинок або квартира не повинні бути прикрашені стрічками і повітряними кулями. Йдеться про ту кімнаті, де зберуться друзі і буде відбуватися саме торжество. Як його спальня, так і всі інші кімнати, звичайно повинні пістрявити листівками з поздоровленнями і створювати загальну святкову атмосферу.

Кімната для проведення свята

Найоптимальнішим варіантом буде відправитися в дитячий магазин і накупити повітряних кульок, гірлянд, світлодіодних стрічок та інших важливих дрібниць. Після цього розвісити їх на висоті, щоб вони не заважали дітям грати. Але краще за все зробити декор самостійно. Залежно від того, скільки років дитині, він зможе сам прийняти в цьому процесі найактивнішу участь.

Як облаштувати інтер'єр до дитячого дня народження

ПОРАДА! Якщо дитині від одного року до трьох, то немає необхідності витрачати час на вишукане оформлення. Він не оцінить ваших старань, а віддасть перевагу яскравим предметів, які його зацікавлять і привернуть увагу. Головне, щоб іграшки були такого кольору, який би не дратував і не лякав малюка, не могли вплинути на його емоційний стан. Батьки повинні знати, до якої палітрі дитина ставиться прихильно, а яку, геть не сприймає.

Прикраса кульками

Самий бюджетний варіант оформлення святкового декору - це різнокольорові повітряні кульки, завдяки яким можна створювати цілі композиції. Причому, таке оформлення може стосуватися не тільки стелі і стін, але з них прекрасно створюються гірки, арки, навіть неприступні фортеці.

Як облаштувати інтер'єр до дитячого дня народження

Гірляндами, зробленими власними руками

Щоб виготовити гірлянди самостійно, знадобитися тільки кольоровий папір, ножиці і міцна нитка. Які фігурки і як вирізати, ви завжди знайдете в інтернеті. Там опубліковано безліч посібників, завдяки яким можна вирізати сніжинку, звірятко, яблука, і будь-які інші предмети.

Фотоколаж

З фотографій дитини можна зробити цілий стенд, що розповідає про пройдений життєвий шлях. До дня народження це буде доречно і актуально. Однолітки оцінять цей хендмейд, особливо якщо в його створенні брав участь сам винуватець торжества.

Як облаштувати інтер'єр до дитячого дня народження

Свіжих ідей для створення святкового інтер'єру та декору завжди предостатньо, та їх можна знайти в інтернеті. Тому привітайте свою дитину красиво і оригінально - нехай свято запам'ятається не тільки йому, але і його друзям.

Ще одне, не забудьте зробити святкові ковпаки для всіх гостей. Це цього він вийде радісніше і веселіше!