Використання тонких матраців

Скромний метраж сучасних квартир став причиною виникнення цілої галузі меблевого виробництва, що випускає трансформери.

Існує безліч варіантів розкладних столів, диванів і ліжок, які заощаджують житловий простір. Власники невеликих квартир із задоволенням купують трансформери, які днем ​​«працюють» кріслами і диванами, а вночі перетворюються на спальні місця.

На жаль, у цих предметів меблів є один серйозний недолік, з яким змушені миритися всі без винятку користувачі. Йдеться про величезні борозни в місцях перегину деталей. Якщо з цим явищем не боротися, спати на такій поверхні дуже незручно: якась частина тіла виявляється без опори. Спати на новому розкладному дивані – все одно, що сидіти відразу на двох стільцях.

Використання тонких матраців

Це явище легко виправити, купивши спеціальний матрац, який повністю усуває зазначені дефекти поверхні спального місця. Щоб придбати матрац на диван в Києві, можна звернутися до каталогів спального приладдя інтернет-магазину Come-for, що пропонує цей аксесуар зі знижкою.

Навіщо потрібен матрац для дивана?

Незручне місце для сну – це серйозна проблема, над вирішенням якої потрібно працювати. Навіть легкий дискомфорт, випробовуваний сплячою людиною день у день, може привести до захворювань спини, хребта і навіть нервової системи. Спати необхідно на якісній поверхні, що розвантажує м'язовий корсет, і дозволяє хребту перебувати в правильному положенні. Лише тоді можна говорити про повноцінний відпочинок, а не його імітацію, коли на ранок не болить шия, не ниють затерплі руки, і не дають про себе знати хронічна втома і апатія.

Використання тонких матраців

Що ще може тонкий матрац

Топпер – це не тільки ідеальний коректор продавленого дивана, з його допомогою можна робити ще безліч речей:

  • створити місце для дитячої метушні на підлозі;
  • організувати «лежачу» зону відпочинку в будь-якій з частин квартири – наприклад, перед телевізором або біля каміна;
  • використовувати в якості спортивного мату для ранкової гімнастики або східних практик.

Зауважимо, що тонкі матраци незамінні в умовах дачі, в далеких автомобільних подорожах, на сімейних вилазках на природу. Тільки в цьому випадку топпери потрібно одягати в спеціальні миючі чохли.

Наповнювачі для топперів

Аксесуар для сну повинен володіти безліччю позитивних якостей – еластичністю, м'якістю або жорсткістю на вибір, довговічністю, і бажано – ортопедичними властивостями.

Використання тонких матраців

Цим вимогам відповідають наступні наповнювачі:

  • волокна оболонки кокосових горіхів;
  • латекс – вулканізований вспінений сік гевеї;
  • пінополіуретан;
  • піна з пам'яттю форми (меморіформ).