Відчуття новорічного свята створять оригінальні декори своїми руками

Новорічний хендмейд або святкові прикраси для кухні своїми руками

Ідеї створення унікального дизайну народжуються кожен день, і користувачі поспішають поділитися своєю креативною творчістю, викладаючи фото зразків в мережі. Завдяки цьому, у кожного на новий рік, може бути створена унікальна колекція речей, виготовлених власними руками.

Слід зазначити, що це досить приємне проведення часу, тому що всі члени сім'ї збираються в самому затишному місці, та приступають до виготовлення яскравих і незвичайних речей. У магазинах такого не купити, та й буде воно мати пересічний зовнішній вигляд. Куплені декори масового виробництва є практично в кожному будинку, на будь-який з кухонь, тому ніякого враження не справляють. А ось вироблені своїми руками, зовсім інша річ!

Взяти, наприклад, банки для сипучих продуктів - круп, цукру, солі. Вони штампуються в масовому порядку і надходять на прилавки господарчих магазинів знеособленими і неоригінальними. А ось, якщо розвинути фантазію, придумати сюжет, то можна зробити їх унікальними і авторськими декорами.

Хендмейд банок для сипучих матеріалів

Щоб надати стандартним ємкостям оригінальний зовнішній вигляд, нам знадобляться:

  • самі банки для сипучих продуктів;
  • дитячі іграшки - фігурки тварин, ялинки, інші оригінальні предмети;
  • балончик з фарбою, бажано яскравого кольору, або в стилі новорічних прикрас;
  • декоративний лак;
  • міцний і перевірений клей.

Часу для виготовлення авторського набору багато не знадобитися, і вся робота займе всього один суботній вечір.

Для початку треба буде пофарбувати кришки банки і підготовлені фігурки в барвисті, насичені кольори. Для цього використовуємо балони з фарбами, а саму процедуру краще перенести на балкон. Фарби на нітро основі мають стійкий запах, який складно видалити з приміщення, тому фарбування має проходити в місці, де є надходження свіжого повітря.

Після повного висихання фарби, приклеюємо фігурки до таких кришок.

Після покриваєте їх лаком - і оригінальний декор, який прикрасити інтер'єр кожної кухні, у вас готовий!

Якщо ви або члени вашої родини володіють умінням малювати, то можна розфарбувати самі ємності, намалювавши, наприклад, на банці зебру або слона. Вийде дуже оригінально та красиво, і такий набір можна подарувати своїм знайомим (ви ще зможете собі зробити такий же)! Ваші друзі будуть дуже раді новорічному подарунку, бо сувенір зроблений з чистими помислами, а сам дарунок від «чистого» серця і всієї душі!