Вибираємо журнальний столик для інтер'єру

На що звернути увагу при виборі журнального столика

Незважаючи на багатоплановість і функціональність, журнальний столик підходить до інтер'єру не будь-який кімнати. Основне місце його перебування - це вітальня, де цього меблевому елементу відводиться найбільш почесна роль.

За ним зручно пити каву, їсти фрукти і десерти, читати свіжу пресу, навіть грати в настільні ігри. Тому для спальні або кабінету журнальний столик не завжди підходить, а гармонійно вписується в інтер'єрний дизайн вітальні.

Вибираємо журнальний столик для інтер'єру

Щоб він відповідав загальному стилю і дизайнерської концепції, слід приділити особливу увагу при його покупці, як зовнішньому вигляду, так і кольоровій гамі, як формі, так і розмірам.

Вибір журнального столика за формою

Квадратні, прямокутні, круглі, овальні журнальні столи - коли покупець приходить в меблевий магазин, то очі розбігаються від такого достатку форм і моделей. Щоб зосередитися, то слід згадати, які меблі встановлені в вітальні та які розміри має. Наприклад, якщо приміщення невелике, то круглий або овальний столи можуть викликати деякі труднощі, заповнити собою приміщення понад встановлену норму. Якщо є зайві метри, то вони прекрасно стають між кріслами або посеред кімнати, але ось коли місця обмаль, то відчуття простору вже не буде.

Вибираємо журнальний столик для інтер'єру

Для кімнат з невеликими розмірами підійдуть квадратні або прямокутні форми, які завжди можна приставити до стіни. Розташовані таким чином, вони не будуть заважати проходу, своїм зовнішнім виглядом не стануть захаращувати вільний простір.

Для віталень великих розмірів підходять столи будь-яких форм і розмірів, головне, щоб вони відповідали встановленій меблів. Якщо вона без чітких геометричних кутів, з напівкруглими поверхнями, то вальні та круглі столи гармонійно доповнять створену концепцію. Якщо меблі незграбна, то прямокутні та квадратні журнальні столики призначені для такого інтер'єру.

Вибираємо журнальний столик для інтер'єру

Не варто купувати журнальний столик з кутами, якщо в будинку є маленькі діти. При грі в вітальні, вони можуть ненавмисно поранитися, і заподіяти собі шкоду.

Вибір по стільниці

Тут також можливі варіанти, оскільки виробники журнальних столів використовують метал, дерево, загартоване скло, міцний пластик. Кожна модель виглядає красиво і незвично, тому в залежності від смаків та вподобань, кожен вибирає для себе матеріал стільниці.

В цьому році в великому тренді металеві елементи декору, тому слід звернути увагу на журнальні столики з цього матеріалу. Також популярно скло і дерево, які прикрашають поверхню столів.

Вибираємо журнальний столик для інтер'єру

Міцний пластик ПВХ володіє високими експлуатаційними властивостями, тому і столи з такими стільницями, не можна «скидати з рахунків».

Якщо стіл відповідає кольоровій гамі встановлених меблів, то він буде продовженням авторської концепції дизайнерського інтер'єру.