Створюємо декор на кухні своїми руками

Стильний декор на кухні можна зробити самостійно

Щоб прикрасити кухню різними декоративними елементами, надати їй авторський і стильний дизайн, не обов'язково звертатися до професіоналів. Трохи фантазії, кілька креативних ідей і невеликі навички хендмейду, дозволять перетворити вашу кухню до невпізнання, зробити самим затишним і комфортним місцем у всій квартирі. Декоративні речі займуть своє гідне місце в сімейній виставці, і оцінити їх зможуть сусіди, родичі, знайомі.

Для чого це потрібно?

Давно відомо, що якщо ви приступаєте до процесу приготування їжі, то робити це слід в хорошому та доброму настрої. Які б найсмачніші і делікатесні інгредієнти не були б використані, якщо у кухаря поганий настрій, то смачне і апетитне блюдо не вийде. Це знають практично всі домогосподарки і приступають до приготування їжі для всієї родини, тільки в хорошому настрої. А що може його підняти краще, ніж виготовлені рідними і близькими підробки, старанно розміщені на кухні?

Глянувши на вишитий дочкою рушник, або розмальовану сином обробну дошку, ви мимоволі посміхнетесь, і у вас покращиться настрій. Процес приготування їжі буде не таким буденним і монотонним, як зазвичай, а радісною подією з позитивними емоціями.

Кухня - місце для спілкування

Ще один важливий момент, який слід враховувати при оформленні кухонного інтер'єру, що це місце давно перестало використовуватися тільки для приготування їжі. Сама комфортна і затишна обстановка розполагає до відвертого спілкування, і не тільки з членами сім'ї, а й з сусідами, які  зайшли спитати дружньої поради. Або попити чаю і поділитися останніми новинами. Вони неодмінно звернуть увагу на елементи декору, і порадіють за здатності ваших членів сім'ї.

Що можна зробити своїми руками?

Внизу опубліковані фотоматеріали, які допоможуть послужити генератором ідей для створення теплої і комфортній обстановки на кухні. Для створення декоративних елементів можна використовувати все - від старих і непотрібних речей, до спеціально куплених заготовок. Подивіться, як оригінально виглядають ножі в підставці, зробленої з простої склянки та морської гальки.

Найголовніше, надихнутися ідеєю створення декоративних елементів за індивідуальним, авторським проектом. Природно, те, що ви зробите у себе на кухні, ні в кого іншого, у всякому разі, з ваших знайомих, більше не зустріти. Серед них ви будете вважатися здатним і креативним дизайнером, з великою фантазією і значними вміннями! А це неодмінно підніме ваш авторитет, як серед членів сім'ї, так і в близькому оточенні.

Ми пропонуємо різні варіанти створення унікального і креативного інтер'єру на кухні, а який варіант вам більше підійде, ви вирішите самостійно. Спробуйте щось зробити і у вас обов'язково вийде! А допомога у створенні креатива, вам нададуть члени сім'ї!