Складний вибір кухні: Матова або глянсова

На якій кухні зупинити свій вибір, якщо однакова ціна і дизайн?

Ну ось, ремонт вже позаду, тепер залишилося тільки вибрати практичні та зручні меблі. Але як завжди, справа ця не проста, а досить складна, оскільки у кожного члена сім'ї своя власна думка, переваги та смаки. Яка більше підійде і впишеться в створений дизайн, стильна матова або глянсова кухня?

Глава сім'ї, самий практичний і скрупульозний в деталях, підійде до цього питання відповідально та виважено. Для нього важлива функціональність та довгостроковість, тому питання: «Глянцева або матова кухня?», не настільки актуальне. Важливі властивості – практичність та довгостроковість, тому ваги глави сімейства схиляються до матовому варіанту.

Для господині це серйозні проблеми, тому що її увага зосереджена як на одній, так і на другій. Обидві вписуються в інтер'єрний дизайн, і яка більше підійде кухня, глянцева або матова, для неї це серйозне питання. Але за привабливістю, господиню більше влаштовує глянцева, і ось тут вже виникає конфлікт інтересів.

Як вирішити спірне питання?

Як вирішити цю одвічну проблему, коли думки сторін розділилося, і кожен член сім'ї відстоює свою точку зору? Дуже просто, треба послухати думку сторонніх осіб, а для цього зайти в інтернет, і створити закономірний запит: «Матова кухня відгуки».

Складний вибір кухні: Матова або глянсова

Неупереджені учасники форуму висловлять своє нейтральне думку про практичність і надійность кожного виду меблів, а якщо безпосередньо стикалися з практичним рішенням, то обов'язково порекомендують, яка кухня краще, матова або глянсова. Судячи з відгуків, думки також розділилися, оскільки вам запропонують різні варіанти - сама кухня глянець або матова поверхня, або фасади. Відповідей буде досить багато і вам доведеться схилитися до більшості рекомендацій з цього приводу.

Складний вибір кухні: Матова або глянсова

Є ще один варіант, визначитися з вибором, яка потрібна кухня, матова або глянсова. Зайти на сайт виробника і ознайомитися з експлуатаційними параметрами і технічними характеристиками кожного виду кухонних меблів.

Але відстоюючи свій вибір при вирішенні питання, яка кухня краще глянсова або матова, слід обов'язково дотримуватись рекомендацій досвідчених дизайнерів.

Застосування глянцю

  1. Глянцеві поверхні не підійдуть для яскравої та строкатої меблі. Вони будуть гармонійно поєднуватися з інтер'єром в спокійних, світлих тонах.
  2. Вони виготовлені з акрилу або пластику ПВХ, що володіє високою міцністю, довговічністю, здатністю протистояти вологі і високим температурам.
  3. Вимагають ретельного і старанного догляду, щоб завжди виглядати в первозданному стані.
    Складний вибір кухні: Матова або глянсова

Готувати в такий розкішній обстановці завжди приємно і зручно, а страви виходять смачними і апетитними.

Матова поверхня

Вибираючи, яка кухня краще, глянцева або матова, відгуки про які розділилися, слід ознайомитися з характеристиками другого варіанту, матового.

  1. Напівматові та матові фасади і поверхні, створять на кухні комфортну, затишну теплу обстановку, якої так часто не вистачає в побутових умовах. Фонові кольори можуть бути найрізноманітнішими, навіть з текстурою шкіри або каменю.
  2. Якщо ремонт в класичному стилі, без явних переваг того чи іншого напрямку, то матові меблі найоптимальніший варіант для такої кухні.
  3. Вона не вимагає за собою постійного догляду, як це відбувається з глянцевими поверхнями, тому домашня праця господині значно полегшена.

Тут також при виготовленні робочих поверхонь використовується практичний пластик ПВХ або акрил, що володіють тривалим терміном експлуатації і здатністю витримувати значні навантаження.
Складний вибір кухні: Матова або глянсова

Зваживши всі «За» і «Проти», ознайомившись з технічними характеристиками та експлуатаційними параметрами, ви зможете вирішити свою суперечку, і прийти до консенсусу: яку кухню вибрати, глянсову або матову для створеного фонового дизайну. Зрештою, цю дилему можна вирішити шляхом голосування, із залученням до цього процесу самих маленьких членів сім'ї.