Сині меблі для кухні – це стильно і сучасно, це виклик традиційним кольорам і стандартному дизайну.

Відчуваючи підвищену увагу до синіх фасадів, сьогодні такі меблі користуються високим попитом і незмінною популярністю.

Синя кухня – це тренд, який затребуваний і популярний, і під нього створюються спеціальні композиції і дизайнерські проекти. Але не тільки для кухні виробники виготовляють сині меблі – у великому асортименті можна зустріти м'які меблі з оббивкою ультрамарин, або корпусні з відтінком чистого неба. Неспокійне море затишно почуває себе в передпокої або вітальні, а небесна глазур в спальній кімнаті.

Сині меблі для кухні

Якщо поєднати темно-сині дивани або крісла зі шторами аналогічного кольору, і додати до них декоративні світильники із забарвленням ультрамарин, то вийде ідеальна картинка функціонального приміщення або житлової кімнати, що відображає смаки і переваги своїх господарів.

Величезним попитом користуються сині меблі на кухні, але не простих відтінків, а більш складних – глибоких, темних, змішаних. Те, що синій колір користується значною популярністю, пояснюється досить легко. Його властивості привносити спокій і елегантність, є причиною такої затребуваності. До того-ж синій колір в повній мірі універсальний і легко поєднується з іншою кольоровою гамою.

При обробці кухні облицювальними матеріалами, можна використовувати будь-яку фактуру – від облицювальної цегли до візерункової чорно-білої плитки. Структура натурального дерева також органічно доповнить синій колір меблів, і буде гармоніювати із її декоративним фасадом.

Синя гама кольорів досить насичена і різноманітна, тому при виборі конкретного кольору є на що звернути увагу. Кожен відтінок характеризують ту чи іншу душевну хвилю, настрій людини або його особисті переваги. Тому кожен може вибрати для себе самий вигідний і перспективний відтінок.

Самі підходящі стилі для синьої кухні

Стилів не так-то вже й багато, і обмежуються вони трьома основними: сучасним, з використанням традиційних елементів лаконічного стилю, лофт і мінімалізму, сільський стиль, кантрі або прованс, американський класичний стиль, хай-тек, або високі технології. У всіх випадках застосовується як радикальний темно-синій колір, так і похідні від нього, блакитний або волошковий.

Меблі, які використовуються на кухні, і що володіють синім кольором, мають глянцеві або полуглянцеві поверхні, і, як правило, солідний і благородний дизайн. При використанні сполучень синього кольору з іншими – білим, чорним, сірим, досягається якісне сприйняття комбінацій. Атмосфера насичується свіжим повітрям, і синя кухня асоціюється з прохолодною, синьою водою. Досвідчені дизайнери вміло використовують це відчуття і підсилюють його за допомогою декору відповідної тематики. Кожен стиль може бути доповнений істотними елементами або різними комбінаціями тонів, тому інтер'єр синьої кухні тільки буде у виграші.

Сині меблі для кухні

Якщо розглядати зазначені вище американський класичний стиль або хай-тек, то до традиційного синього кольору додаються відтінки сірого і зеленого. Для класики це елегантність і благородство, для сучасних технологій – простір та ідеальні пропорції. Стиль хай-тек взагалі унікальна концепція житлового приміщення, оскільки поєднує світло і простір, обсяг і мінімалізм. Сині меблі на кухні органічно впишуться в концепцію «технологій», і стануть її гідною прикрасою.

Для синіх меблів в американській класиці, властиві такі характеристики, як строгий дизайн і повна відсутність скла. Це, як правило, глухі фасади, покриті матовою емаллю. Всі меблі високі, і закінчуються під самою стелею.

Білий верх – темно-синій низ – саме органічне поєднання кольорів. Така сувора і елегантна кухня, здатна експлуатуватися тривалий період часу, і завжди буде залучати до себе увагу друзів і знайомих.

Створення оригінального дизайну приміщення

Синя кухня вимагає для себе відповідного фону і декоративних прикрас. Облицювання робочої стіни невеликою білою плиткою, візуально підкреслить синій пріоритет кухонних меблів. Також актуальною буде ахроматична або кольорова плитка. Окремі елементи синіх меблів для кухні можуть мати сталевий або хромований колір – мийка або варильна поверхня органічно впишуться в дизайнерську композицію сучасної кухні.

Сині меблі для кухні

За виключенням американського класичного стилю, у всіх інших ефективно застосовується скло. Перевага віддається однотонному, але можуть бути і варіанти з фотодруком і хитромудрими візерунками. У таких інтер'єрах скло завжди буде до місця, і тільки доповнить дизайн синьої кухні.

Який створити фон для синіх меблів на кухні

Коли споживач підібрав для себе найбільш підходящий варіант синьої кухні, а інтер'єр ще не створений, то перед ним виникає проблема, яким кольором пофарбувати стіни. Відповідей на це питання безліч, оскільки варіантів забарвлення стін занадто багато. Стіни можуть бути традиційного білого кольору, або з додаванням різних відтінків від сірого до бежевого. І кожен з них буде унікальний по-своєму.

Підбираючи фарбу для стін, споживач повинен орієнтуватися на свої переваги і звички – в яких умовах йому буде комфортно і затишно, і який колір не буде викликати роздратування. Нейтральний бежевий колір здатний створити спокійну душевну обстановку, і в поєднанні з синьою кухнею, наситити приміщення затишком і гармонією. Теж саме можна сказати про світло-кавові тони і кольори капучіно. Як варіант обробки можна розглядати декор під цеглу або натуральне дерево. Ці елементи прекрасно поєднуються з меблями будь-якого кольору, в тому числі, і з синьою кухнею.

Сині меблі для кухні

Багатобарвний інтер'єр також є практичним вирішенням питання, адже  кухонне приміщення насичується позитивною енергетикою, і спонукає до вчинення активних дій.

Висновки

Взявши за основу для кухонних меблів насичений синій колір, споживачеві доведеться докласти чимало зусиль, щоб створити відповідний фон, виробити певний стиль, застосувати відповідні матеріали. Така робота не повинна лякати, оскільки це творчий процес, при якому створюється авторський і оригінальний дизайн. І оскільки синя кухня має властивість органічно поєднуватися з різними інтер'єрами, матеріалами та структурами, то підібрати оптимальний варіант досить легко і просто. Все залежить від творчої фантазії споживача, і його здатності втілити задуману ідею на практиці. За допомогою сучасних технологій, зробити це досить легко. Але навіть без оригінального інтер'єру, синя кухня – це практичне і оригінальне вирішення питання облаштування житлового приміщення.