Різноманітність тумбочок

Тумба біля ліжка – невід'ємний елемент дизайну будь-якої спальні.

Невеликий, але вкрай функціональний предмет меблів візуально створює особливий настрій комфорту. На тумбі можна встановити лампу, будильник, покласти книгу або газету, поставити склянку з напоєм, в ящиках можуть зберігатися різні корисні дрібниці – пачка ліків, постільні аксесуари.

Види тумб

Можна  зустріти приліжкові тумбочки наступних модифікацій:

  • з ящиками;
  • з полицею і дверцятами;
  • з висувною стільницею;
  • з ніжками різної висоти і без них;
  • традиційних форм і ексклюзивного дизайну;
  • з дерева, металу, пластику;
  • з оббивкою з матерії і шкірозамінника.

Нерідко тумби представляють собою поєднання двох і більше матеріалів – металу і дерева, пластика і ДСП. В інтернет-магазині «MegaRoom» можна вибрати відповідний за розмірами виріб з бука, гевеї, дуба, сосни базових і екзотичних кольорів.

Різноманітність тумбочок

Як вибрати

Основний параметр, на який варто звернути увагу, – висота. Орієнтуватися треба по висоті ліжка: верхня площина тумбочки не повинна розташовуватися дуже низько або високо щодо лежачої людини, тоді зручно буде використовувати верхню поверхню в якості підставки, дивитися на годинник, вимикати лампу.

Оскільки приліжкові тумбочки стоять поруч зі спальними місцями, на яких проводиться до 8 годин щодня, матеріал виробів повинен бути екологічно чистим, оскільки, вдихаючи жодні шкідливі речовини на регулярній основі навіть у мінімальній концентрації, можуть викликати алергію.

Різноманітність тумбочок

Якщо тумби купуються не в комплекті, слід врахувати загальну колірну гаму приміщення і дизайн ліжка. Не повинно бути різкого дисонансу, інакше предмет буде виглядати недоладно, руйнуючи при цьому всю композицію.

Для спальні сучасного типу можна вибрати ексклюзивний виріб, що відрізняється незвичайними формами і поєднанням кількох матеріалів. Можна зустріти куб зі шкіри, драбинку з крученого металу з поличками зі скла, піраміди, обтягнуті структурною тканиною або хутром.

Вибираючи приліжкові тумбочки для спільної спальні, не обов'язково брати пару ідентичних виробів. Оригінально виглядають тумби різної висоти і дизайну, вибрані з урахуванням особистих переваг. Якщо розміри спальні не дозволяють обзавестися двома тумбочками, можна обмежитися однією, навісивши у головах довгу полицю, на якій буде зберігати годинник, мобільний телефон і книгу другий член сім'ї.

Різноманітність тумбочок

Гарна альтернатива масивним об'ємним виробам – навісна модель, що має простору поверхню і нижню полицю.