Ремонт ванної кімнати під ключ

Потекли крани? Потихеньку відвалюється плитка? Сиплеться зі стелі? Ремонт робили десятка півтора років тому?

Мабуть, пора зважитися на кардинальну зміну ванної кімнати, тобто ремонт «під ключ».

Незважаючи на незначні, як правило, розміри приміщення, роботи в ньому занадто багато. Самому навряд чи вийде демонтувати стару плитку, замінити труби на воду і каналізацію, зробити розводку для теплої підлоги, замінити труби гарячої та холодної води, правильно встановити сантехніку і рушникосушарку (адже всім відомо, що сучасне сантехнічне обладнання досить високотехнологічне і складне в монтажі), покласти плитку на підлогу і стіни, та ще й зробити електромонтажні роботи із дотриманням всіх вимог правил техніки безпеки. Тут потрібен просто титан Відродження і виключно багатогранний фахівець.

Ремонт ванної кімнати під ключ

Саме тому краще всього поберегти нервові клітини і вдатися до допомоги фахівців, які і зроблять ремонт «під ключ». Будьте готові, що ремонтні роботи займуть тижнів зо два-три, а якщо заплановане перепланування – то і місяць.

Крім того, матеріали для ремонту і сантехніки для заміни слід придбати перед ремонтом, щоб забезпечити спадкоємність і безперебійність робіт без простоїв.

Після прийняття рішення про необхідність кардинальних змін у ванній слід знайти фірму з хорошою репутацією, з представниками якої і скласти план ремонту, узгодивши всі, навіть найдрібніші питання.

До вибору сантехніки доведеться поставитися з усією увагою і не пошкодувати коштів на придбання представників від якісних брендів.

Ремонт ванної кімнати під ключ

Ванна кімната – складний об'єкт. Тут є і труби, і сантехніка, і електрика, і меблі, і керамічна плитка, і все вимагає уваги і професійного підходу. Адже погано встановлена ​​ванна може і деформуватися, і залити сусідів, а неправильно змонтовані труби та змішувачі чреваті протіканням в самий незручний час.

Обігрів ванної кімнати – історія окрема. Радіатори тут не ставлять, оскільки вологість велика. А обігрів проводиться рушникосушаркою, які виготовляють різні фірми. Тому без консультації фахівця не обійтися, інакше легко потрапити в халепу і витратитися на неякісну річ.

Ремонт ванної кімнати під ключ

Сучасні технології дозволяють зробити підігріваючу електрикою підлогу. Це питання теж самодіяльності не потерпить ні у виборі матеріалу, ні в монтажі.

Професійна бригада вивозить за собою і будівельне сміття, так що господарям залишається тільки насолоджуватися свіжовідремонтованою ванною кімнатою.