Прикрашаємо до новорічного свята веранду

Як прикрасити веранду на Новий 2019 рік?

Багато з нас планують поїхати на дачу, щоб там, в спокійній і затишній обстановці зустріти наступаючий, 2019 рік. Свято на свіжому повітрі відрізняється від зустрічі нового року в квартирі, оскільки тут потрапляєш відразу в казку - дерева стоять всі в природних блисках, сніговий покрив ефектно застелив всю прибудинкову територію, а легкий мороз потріскує за вікном. Якщо на дачі або в будинку є камін, то це вже буде не ілюзія свята, а сама незабутня зустріч нового року.

Коли навколо така краса, то і сидіти за столом в будинку не хочеться - вийти і прогулятися по двору будинку або дачі, ось перша думка, яка приходить в голову після бою курантів. А щоб свято тривало, то слід попередньо прикрасити всю територію двору, і зокрема терасу або веранду, якщо на прибудована до будинку.

Зустріч нового року на веранді

На веранді можна встановити легкий столик з шампанським і закусками, щоб продовжити застілля на свіжому повітрі. Або встановити мангал (тандир), щоб в новорічну ніч приготувати смачний і апетитний шашлик.

Прикрашаємо до новорічного свята веранду

В якості прикраси веранди можна використовувати електричні гірлянди або світлодіодні стрічки, які створять атмосферу наступаючого свята. Та й гості (якщо вони передбачаються) будуть входити в будинок через цю облаштовану зону, та обов'язково порадіють оригінальному декору.

При установці освітлювальних приладів, ліхтарів, гірлянд, бажано заздалегідь потурбуватися про кріпленнях. Якщо раптово підніметься вітер, то при надійної фіксації з ними нічого не трапиться, і вони будуть створювати казкову ілюмінацію.

Прикрашаємо до новорічного свята веранду

На веранді або терасі можна встановити декоративні фігурки звірів, і також прикрасити їх світлодіодними стрічками або гірляндами.

Для прикраси цієї зони підійдуть ялинові «лапи», які найкраще задекорувати яскравими стрічками. Їх можна розвісити по стіні будинку або зібрати в один вазон - всюди вони будуть виглядати красиво і привабливо. До такої композиції можна додати блискучий новорічний дощик, щоб його блиски переливалися і грали на світлі.

Вхід в будинок з веранди, можна також задекорувати ялинковими гілками, з додаванням яскравих, барвистих стрічок і вінків. Виходить унікальна композиція, яка буде оцінена гідно гостями, родичами, товаришами по службі по роботі.

З облаштованої, прикрашеної веранди проглядається вся територія двору, тому пару прикрас на деревах, вазонах або іншому декорі, ніколи не будуть зайвими, а навпаки, створять казковий пейзаж.

Прикрашаємо до новорічного свята веранду

Якщо у дворі ростуть дерева, декоративні або фруктові, то вони стануть чудовою основою для прикрас і декорів.

Коли все буде підготовлено, а тераса або веранда перетворяться до невпізнання, то сюди можна буде вийти в новорічну ніч, та продовжити святковий торжество! Це буде оригінально і незабутньо, а відчуття казкової атмосфери, довго не покине вас! Аж до зустрічі наступного нового року!