Плитка для кухні - запорука комфорту в будинку

Вибір кухонної плитки – це дуже тонкий і складний процес, як для дизайнера, так і для звичайної людини, що робить ремонт у своєму будинку.

Мова в цій статті піде про те, яку ж все-таки плитку вибрати для інтер'єрного оформлення кухні, а саме: колір, дизайн і структурні особливості кераміки. Остаточне рішення купити плитку для кухні повинно прийматися з максимальним урахуванням певного набору факторів (колір шпалер, стелі, шафок, килима і багатьох інших нюансів), так як недотримання хоча б одного з них неодмінно призведе до неправильного вибору. Неякісне кахельне облицювання в результаті вас засмутить і розчарує. Щоб цього не сталося, цілеспрямовано дотримуйтесь порад і рекомендацій бувалих майстрів по плитковому монтажу або керуйтеся консультаціями онлайн-менеджерів.

Різноманіття онлайн-вибору

Правильним рішенням буде замовити плитку для кухні в інтернеті, де, крім асортиментного різноманіття профільної продукції, вам нададуть повну інформацію за якісними параметрами плиткових покриттів. Якщо говорити про кольорове насичення кахельної плитки, то не варто поєднувати теплі і холодні відтінки на певній ділянці плиткового облицювання, наприклад, жовтий, помаранчевий, рожевий кольори з фіолетовим, синім, зеленим. Що стосується дизайну, то на цей фактор дуже добре впливає як сама кухня, так і наявний меблевий інтер'єр. Непогана ідея «розбавити» плиточне облицювання сімейними фотографіями, оригінальними написами або дитячими малюнками. Тоді домашня кухня знайде гармонію і дасть мотивацію домочадцям з'являтися там знову і знову.

Плитка для кухні - запорука комфорту в будинку

Де і за якою ціною можна купити плитку для кухні?

Зверніться в інтернет-магазин плитки для будинку, в якому набагато вигідніше робити великі покупки, ніж в звичайному торгівельному центрі. У мережі онлайн-продажів у вас буде можливість більш обдумано підійти до вибору кольору, форми і фактури плиткового покриття, а заодно і оцінити його якість. Неодмінно зробіть акцент на стилі і вигляді кухонної плитки. Глянсову кераміку використайте для декоративного оформлення стін, а матове облицювання – для підлогового покриття. Блискучий глянцем кахель чудово доповнить мальовничий кухонний інтер'єр будь-якого стилю, а пориста структура матової плитки позбавить вас від ненавмисного травматизму, пов'язаного з ковзанням.

Плитка для кухні - запорука комфорту в будинку

Тонкощі плиткового монтажу

Після того, як ви зважилися купити плитку для кухні в інтернеті, залишається тільки подбати про її правильний монтаж. Неякісно покладена плитка здатна зіпсувати найпрезентабельніший кухонний декор, як би ви не намагалися його прикрасити. Для того, щоб не перевитрачати оздоблювальний матеріал, заощадити фінансові кошти і час, не потрібно укладати кахельну плитку за кухонними шафами, це нерозумно з точки зору не тільки звичайної людини, а й грамотного дизайнера. Плитку для кухні можна класти як на ґрунтову поверхню, так і на гіпсокартон, ретельно і рівномірно наносячи клей на поверхню стіни. Однак в процесі монтажу уважно стежте за тим, щоб між плитковими елементами не залишалося клею, від надлишків якого буде вельми складно позбутися по завершенню монтажних робіт, що, в свою чергу, загрожує кухонному інтер'єру непримітним зовнішнім виглядом.

Плитка для кухні - запорука комфорту в будинку

Навіть плитка для кухні, недорого куплена з нагоди, і не володіюча яскравим декором, може ідеально прикрасити кухонний простір і створити в ньому по-справжньому домашній затишок. Просто трохи пофантазуйте з додатковим дизайном стін. Наприклад, зробіть розмальовку з квітів, зелені, апетитних кулінарних картинок, щоб всі відвідувачі вашої кухні відчували себе максимально комфортно за гостинним сімейним столом. Намагайтеся враховувати найнезначніші на перший погляд нюанси при виборі декоративного «одягу» для власної кухні. У гонитві за основними якісними показниками плиткового покриття звертайте увагу на деталі і тоді у вас все вийде!

Плитка для кухні - запорука комфорту в будинку