Плитка для кухні та її роль в інтер'єрі

Кухня є в деякому роді особливим розташуванням, в якому представниці прекрасної половини людства проводять значну частину часу.

Саме тому інтернет-магазин плитки для кухні надає величезний вибір якісного керамічного покриття, яке зможе задовольнити найвибагливіший смак сучасної господині. На що ж звертати увагу при виборі даної продукції? Новітні розробки та сучасні матеріали дозволяють підійти до плиткового оформлення приміщення так, щоб результат вийшов красивим і практичним одночасно.

Вихідні матеріали і види керамічної плитки.

Приймаючи рішення купити плитку для кухні, щоб кардинально видозмінити наявний інтер'єр, зверніть увагу на керамограніт та італійські види декоративної плитки, які здатні абсолютно перетворити навіть найменшу кухоньку, надавши їй вишуканості та елегантності. Мозаїка або панно ідеально підійдуть для великих за розміром приміщень, наділяючи їх індивідуальністю інтер'єрного стилю. Плитка для кухні, недорого придбана для оформлення невеликого кухонного простору, використовується сьогодні по-різному. Хтось хоче заощадити і проводить обробку тільки в рамках робочої зони або ж мийки, а інші вважають, що найголовнішим в інтер'єрі кухні є плитка для підлоги.

Для того, щоб результат вашої праці прослужив довгий час і не розчарував вас, керамічна плитка для кухні повинна відповідати певним якісним критеріям. Якщо вихідне приміщення не відрізняється великими розмірами, то, перед тим як замовити плитку для кухні, слід адекватно визначитися з дизайном і кількістю планованих в кухонному інтер'єрі меблевих конструкцій. При виборі оздоблювального матеріалу необхідно віддавати перевагу класичним тонам і фактурам, які, в силу своєї універсальності, підійдуть до будь-якого кухонного гарнітуру. Керамічна плитка для кухні, будучи основою інтер'єру, не повинна вибиватися із загального декоративного стилю, а, навпаки, гармонійно в нього вписуватися.

Плитка для кухні та її роль в інтер'єрі

Облагороджуємо робочу зону кухонного приміщення

Для обробки робочої зони краще замовити плитку для кухні в інтернеті, де можна не тільки ознайомитися з широким асортиментом профільної продукції, але і зробити вигідну покупку. Вибираючи ідеальний настінний кахель, не забувайте, що він неодмінно повинен збігатися з підлоговим плитковим покриттям, і по фактурі, і колірним рішення. Так ви зможете домогтися гармонійного інтер'єрного поєднання, а також наповнити домашню кухню приємною атмосферою затишку і комфорту. Керамічне покриття робочої зони, як правило, постійно піддається миттю та чищенню через попадання на нього крапель жиру і води, тому не скупіться на кахель гідної якості. Керамічна плитка для підлоги повинна витримувати удари і падіння важких предметів і володіти шорсткою поверхнею, так як кухня є таким місцем, де абсолютно несподівано можна обпектися, обшпаритися або посковзнутися.

Плитка для кухні та її роль в інтер'єрі

Декоративне і структурне різноманіття плиткового кахелю

Якщо ви вирішили купити плитку для кухні в інтернеті, то зверніть увагу на її структурне та модельне різноманіття. Кахельне покриття буває глазурованим, неглазурованим, глянцевим і матовим. Глянцева керамічна поверхня і глазурована плитка використовуються головним чином для облицювання кухонних стін, оскільки їх декоративний шар дає можливість отримати будь-який інтер'єрний малюнок. При цьому, гладенька поверхня досить легко очищається від жирного нальоту і забруднень. Матова і неглазурована плитка відрізняються високим коефіцієнтом тертя і тому максимально протистоять ковзанню. Завдяки низькій пористості керамічної структури, в'їжений в плиткове покриття жир легко видаляється за допомогою звичайного миючого засобу і губки. Таким чином, покриття для підлоги, укладене  матовою неглазурованою плиткою, має високий ступінь стійкості до зношування, до високих температур і впливу хімічних речовин.

Плитка для кухні та її роль в інтер'єрі

Якщо ви вирішили оновити настінний або підлоговий кухонний інтер'єр (а, може бути, той і інший одночасно), то інтернет-магазин плитки для кухні неодмінно виконає ваше заповітне бажання, запропонувавши на вибір масу цікавих моделей сучасного кахелю. У неймовірній різноманітності декоративних дизайнів, фактур і моделей, вам допоможе зорієнтуватися онлайн-менеджер веб-сайту «Кахель-Плитка». Дотримуючись його рекомендацій, ви дізнаєтеся, що керамічне покриття стін робочої зони повинно бути як мінімум на тон світліше плитки для підлоги і кухонних меблів. Для меблевого гарнітура, виконаного в яскравих тонах, ідеально підійде настінне облицювання спокійних кольорів. Для підлогового керамічного покриття доцільніше вибрати більш темне забарвлення, оскільки на світлому фоні чітко видно будь-які цятки і смітинки.

Плитка для кухні та її роль в інтер'єрі