Пластикові меблі для дому та дачі

Пластикові меблі для ванн, кухонь і дач

У багатьох користувачів пластикові меблі викликається асоціації з бюджетними кріслами і столами вуличних кафе та барів. Це далеко неправильне твердження, так як при виготовленні меблів з пластика, використовуються якісні і надійні матеріали, які до того - ж мають тривалий експлуатаційний період. Не варто плутати дешевий пластик з професійним ПВХ, що витримує значні навантаження, не пропускає вологу, протистоїть сонячного ультрафіолету.

Міцний пластик ПВХ набув широкого застосування при виготовленні кухонних гарнітурів, меблів для ванн, а також при виготовленні садових столів, крісел і диванів.

Пластик для ванн

Традиційно у ванних кімнатах використовується меблі, виготовлені з пластику, оскільки він не боїться підвищеної вологості, не гниє і не покривається пліснявою. Меблеві маркети завжди мають в своєму асортименті полички, шафки і тумбочки, виготовлені з цього матеріалу. Але поряд з бюджетними варіантами, існують комплекти меблів вищого класу, з оригінальним дизайном і відмінною якістю. Дивлячись на них, складно сказати, що це пластик ПВХ, оскільки вони відображають текстуру натуральних каменів, дерева чи інших матеріалів.

Пластикові меблі для дому та дачі

Презентабельні елементи не тільки практичні і зручні, але і не викликають складнощів при догляді і експлуатації, що значно полегшує життя домогосподаркам.

Пластик на кухні

Як і для ванн, так і для кухонь, використовується екологічно-чистий, нешкідливий матеріал ПВХ, який володіє багатьма перевагами перед натуральними матеріалами. Багато виробників, при виготовленні робочих поверхонь використовують якісний пластик різних текстур, оскільки для кухні це найоптимальніший матеріал. Він не ламається, не б'ється, не деформується, витримує високі температури і не боїться вологи.

Пластикові меблі для дому та дачі

Він практичний і зручний, не вимагає спеціальних засобів для догляду. До того-ж меблі з якісного пластику має привабливий зовнішній вигляд, органічно вписується в будь-який інтер'єрний дизайн. Колір меблів можна підібрати будь-який - на сонце він не вигорає, завжди залишається в своєму первозданному вигляді.

Садові меблі з пластика ПВХ

Оскільки столи і крісла з пластику не мають значну вагу, то такі меблі можна легко пересувати по прибудинкової території. Сильна злива або палюче сонце не здатні заподіяти їй шкоду або деформувати. До того-ж вона володіє прекрасним дизайном і гармонійно виглядає серед місцевого ландшафту.

Пластикові меблі для дому та дачі

Сьогодні великою популярністю користується плетені меблі, також виготовлена ​​з пластику, хоча за зовнішнім виглядом складно відрізнити її від натуральної лози.

Якщо у вас виникло бажання придбати пластикові меблі для кухні, ванни або дачі, то не сумнівайтеся в її характеристиках - вона прослужить довго, та завжди буде радувати своїх господарів зовнішнім виглядом.