Оригінальні ідеї для створення декору своїми руками

Вечірнє заняття всіх членів сім'ї для створення декору своїми руками

На численні прохання наших читачів, ми як і раніше продовжуємо публікувати креативні ідеї для кухонного інтер'єру. Все, що можна створити своїми руками, знаходить відображення в фотопідбірках, наочно демонструючи кінцевий результат.

Для створення таких виробів і декоративних елементів багато зусиль не потрібно, а час, проведений за роботою, пролітає швидко і непомітно. Що може бути краще і привабливіше, ніж холодними, осінньо-зимовими вечорами, зібратися усією родиною на затишній кухні, та приступити до виготовлення декоративних виробів для інтер'єру?

Цього разу ми будемо виготовляти підставки під гарячі страви, і документувати фотографіями весь процес хендмейду.

Креативні підставки під гаряче своїми руками

Щоб не псувати зовнішній вигляд обіднього столу, не завдавати йому пошкоджень та дефектів, потрібно використовувати спеціальні підставки для гарячих страв, які приймають на себе всю надмірну температуру. Для цієї мети необов'язково поспішати в посудну лавку, а досить відвідати магазин господарчих товарів, та придбати наступні речі:

 • товсту мотузку, бажано натурального складу;
 • ножиці;
 • нитки муліне;
 • голку;
 • воскову або парафінову свічку.

Хоча необов'язково все це купувати в магазині, так як у більшості з нас, в потаємних місцях комор, зберігаються багато складових, необхідних для цього хендмейду.

Як ми будемо робити підставки

 1. Край мотузки треба опустити в розтоплений від свічки віск або парафін.
 2. Чекаємо повного остигання і прошиває оброблений край мотузки нитками.
 3. Для надання потрібної форми і збереження в такому положенні, скріплюємо заготовку нитками.
 4. Крок за кроком створюємо потрібний розмір підставки, щоб на ній вмістилася каструля, пекельня або велике блюдо. Робимо це за допомогою фіксації мотузки нитками.
 5. З другим кінцем мотузки робимо ті ж маніпуляції, що і з першим - занурюємо в віск і прошиває.
 6. Пришиваємо другий кінець до отримання форми «млинця».
 7. Для додання авторського дизайну, деякі витки мотузки обшиваємо нитками муліне.

Ну ось, чергова саморобка для прикраси кухні готова. А ще її можна використовувати в якості подарунка для рідних і близьких на новорічні свята. Часу на роботу пішло не більше години, зате яка авторська і унікальна вийшла річ! Будьте впевнені, що у ваших знайомих, такого кухонних декорів нема, і не може бути, тому що дизайн ви створювали самостійно. Ну а креативні ідеї пропонували найменші члени родини - ваші діти.