Як зі старих нот зробити оригінальні прикраси

Напередодні новорічних свят і Різдва, в кожній родині починається підготовка до цієї урочистої події. Дорослі члени сім'ї розшукують в інтернеті нові, креативні ідеї, які допоможуть створити ялинкові прикраси своїми руками. Молодше покоління уважно стежить за діями дорослих і намагається їм допомагати. Всі зайняті, всі у справах.

При створенні прикрас своїми руками в хід йде практично все – папір, клаптики, нитки, пластикові пляшки, банки, і навіть старі партитури. Часу на виготовлення прикрас йде не багато, зате ці заходи об'єднують членів сім'ї, роблять їх дружнішими і згуртованішими. У такій теплій атмосфері відбувається підготовка до Нового року, а кінцевий результат перевищує всі очікування.

Новорічні прикраси з кольорового паперу – трохи романтичні, але оригінальні прикраси, зробити які може практично кожен. Незважаючи на свою простоту вони будуть приємні всім членам сім'ї, оскільки зроблені в теплій сімейній обстановці.

Нижче ми розглянемо кілька креативних ідей створення ялинкових іграшок своїми руками, які стануть гідною прикрасою новорічного свята.

Для цього знадобитися зовсім небагато часу, непотрібні ноти і папір та трішки терпіння. Ну і ще клей, нитки, ножиці, набори для аплікації.

Паперові кулі для новорічної ялинки

Новорічні вироби своїми руками

Щоб виготовити таку нехитру, але ошатну прикрасу, нам знадобляться:

 • папір кольоровий, білий або нотний зошит;
 • невеликі картонні листи;
 • ручка, ножиці, клей-олівець;
 • голка, нитка, намистинки, ґудзики.

Напевно, багато знають і вміють робити паперові кулі для ялинки, але у кожного свій підхід до цього творчого процесу. Пропонована нами порада може зацікавити вас, оскільки вона проста і нескладна. Нижче ми крок за кроком розповімо про весь алгоритм дій по створенню ошатної прикраси для новорічної ялинки.

Новорічні вироби своїми руками

Дія перша

Картон нам потрібен для того, щоб це був шаблон кола, який будемо використовувати в подальшій роботі. Якщо під рукою немає циркуля, то можна використовувати скляну банку – приставити горлечко до картону і обвести його рукою.

За допомогою отриманого шаблону, робимо аналогічні кола на кольоровому папері або партитурі.

Дія друга

Для однієї паперової кулі знадобиться шість таких однакових кіл. На одну половинку кола наноситься клей, до неї приєднується інша половинка від іншого кола. Отриману конструкцію необхідно зігнути по центру. Таким чином, використовуються всі вирізані з кольорового паперу деталі.

Дія третя

Тут вже потрібна нитка і голка, щоб прошити поробку на ялинку. Залишок нитки потрібен довгий, так як з нього буде зав'язана петля. Красиво буде виглядати протягнута через нитку намистинка і зав'язаний вузлик. На цю петельку і буде підвішена на ялинку паперова куля.

Зверніть увагу! Таким же чином можна робити не кулі, а кубики, які також займуть своє гідне місце серед новорічних прикрас.

З решти паперу або партитури можна спорудити ялинкову гірлянду. З нарізаних смужок вийдуть ланки прикраси, які залишаться тільки з'єднати між собою. Гірлянда готова і можна приступити до прикраси зеленої красуні. Поробки вийдуть в одному стилі, по кольору не будуть відрізнятися між собою, таким чином, утворюючи набір з куль і гірлянд. Все стильно і просто!

Наступна прикраса – зірка

Виготовлення зірки зажадає трохи більше інструментів, в тому числі знадобиться і швейна машинка:

 • ножиці і ручка;
 • тканина, картон і нотний зошит;
 • нитки, голки,ґудзики і намистини.

Картон традиційно потрібен для створення шаблонів. Для зірки їх потрібно два, різних розмірів – один по-більше, інший по-менше. Різниця між ними повинна становити один сантиметр. Менший шаблон потрібен для зірок на папері, більший – для зірок на тканині. Для прикраси потрібно по дві тканинних зірки.

 1. Тканинну зірку треба прикласти до паперової, і зафіксувати за допомогою паперу. На розбіжність не звертаємо уваги – надалі все можна виправити.
 2. Зірки треба прострочити між собою по краю. Оптимально – 2 мм від краю паперового.
 3. По центру треба пришити ґудзик.
 4. Далі треба з'єднати дві заготовки між собою таким чином, щоб тканина виявилася всередині. Між ними залишити шматок мотузки, яка в подальшому стане петелькою для підвішування. Зірки між собою можна скріпити за допомогою шпильок.
 5. Сполучені зірки ще раз прострочуємо по краю (2 мм), а потім кінці рівненько обрізаються.

Кінцевий результат – красива і акуратна зірка, готова зайняти своє почесне місце на новорічній ялинці.

Новорічні зірки з інших матеріалів – гілочок або шпажок

Щоб виготовити цю нехитру, але оригінальну прикрасу, знадобляться:

 • гілочки або шпажки;
 • скотч декоративний;

Спосіб виготовлення досить простий:

 • палички або гілочки викладаються у формі зірки;
 • по краю фіксуються декоративним скотчем.

Велику зірку можна поставити на верхівку ялинки, а більш дрібні, з шпажок, прекрасно розмістяться на соснових лапах.

Подарункові пакети з декором

На Новий рік прийнято дарувати подарунки, і упаковувати їх в ошатні обгортки. Можна виготовити подарунковий пакет з декором і повісити її на ялинку, відповідно приготувавши презент для кожного члена сім'ї. Це буде одночасно і креативною прикрасою, і барвистим подарунковим упакуванням.

Для його приготування потрібні:

 1. Паперові пакети;
 2. Різнокольорові бірки;
 3. Декоративний скотч.

Часу на виготовлення цього сувеніра багато не піде, зате ефект буде приголомшливим.

Алгоритм дій

 1. На пакети необхідно наклеїти по черзі різнокольорові смужки скотчу. Для креативності скотч краще відривати, тоді вийдуть оригінальні рвані краї.
 2. На вигині пакета скотч треба загортати, щоб потім можна було легше обрізати краї.
 3. До кожного пакету кріпиться бирка з ім'ям того, кому призначений новорічний подарунок. Самі бирки можна вирізати з кольорового картону.

Все, виріб готовий, залишається тільки покласти в нього подарунок і підвісити на ялинку.

Як бачите, складнощів з виготовленням креативних виробів немає, матеріалу йде мало і часу багато не займає. Зате результат просто чудовий –  прикраси своїми руками, та ще й подарунковий пакет. Спробуйте самі – і у вас все вийде!

Сподіваємося, наша покрокова інструкція допоможе вам у створенні прекрасної атмосфери свята напередодні Нового року!