Креативні ідеї для кухонь, які надихають

Креативні концепції нестандартного кухонного інтер'єру, які надихають

Здавалося б, про кухні, їх інтер'єрах і дизайнах, написано вже чимало, і кожен з нас практично знає, як зробити все правильно. Про те, як візуально збільшити простір, як зробити її більш функціональною, ергономічною, які кольори підібрати і як прикрасити без особливих зусиль - ось основні теми публікацій, присвяченим кухням. Начебто все описано і роз'яснено, однак прогрес не стоїть на місці, а креативні ідеї народжуються кожен день.

Наприклад, нестандартний кухонний інтер'єр. Який він стандартний ми спостерігаємо щодня, а ось що можна зробити з ним, щоб він був оригінальним і індивідуальним, розглянемо в цій публікації.

Що таке нестандартний інтер'єр?

Це наявність на кухні не властивих для неї предметів, речей, дизайну. Стіл у вигляді човника, люстра, немов метелик, полки радикального кольору - все це разом створює відчуття креативу, абстрактності та індивідуальності. Так-так, саме індивідуальності, оскільки іншого такого ні у кого більше немає. До того-ж індивідуальність тісно пов'язана з креативністю, тому ці поняття тотожні.

Ну, хто може придумати в кухонному інтер'єрі стіл у вигляді човна, кому прийде в голову це нестандартне рішення? Звичайно ж, тільки людині з високим польотом фантазії, креативністю мислення і схильністю до експериментування. І це стосується не одного столу - все кухонне начиння і меблі можуть стати яскравими акцентами цього приміщення.

Абажур у виді колеса. Досить яскравий елемент інтер'єру, якщо вона створена в стилі прованс або кантрі. Простий, але водночас затишний дизайнерський стиль, подобатися дуже багатьом. Так чому ж в якості декор не підвісити колеса від воза, під'єднати патрон і не включити світло? Дуже ефективно виглядає, і завжди буде дивувати гостей.

А ще краще, коли на кухні, згідно архітектурним планом, передбачені всілякі ніші, комори, і інші особливості. Тут політ для фантазії взагалі нічим не обмежений. Захотілося поставити в нішу манекен - ось здорово, ранкову каву можна пити не одному. А ніша або полку, прекрасне місце для музейних експонатів речей домашнього вжитку минулих століть.

Слід ще раз підкреслити, що такий креатив підходить не для кожної кухні і не для кожного її власника. Середньостатистичний обиватель буде просто здивований такими сміливими рішеннями, але не більше. А ось людина, що володіє творчими здібностями, індивідуальністю і креативністю, обов'язково оцінить, і навіть більше, зацікавиться такою ідеєю, і буде сприяти її просуванню.

Так що, якщо ви хочете уславитися оригіналом в колі своїх друзів, які часто заходять до вас на чашку чаю, то виберете одну з ідей, опублікованих нижче. Це дозволить вам добитися успіху і вдячності, але в певному колі.