Ідеї поздоровлень на 8 березня

Креативні ідеї по прикрасі квартири

Подарунок повинен бути від душі, красиво оформлений і урочисто вручений. Це золоте правило привітання на будь-яке свято, а тим більше на 8 березня.

Всі хочуть зробити своїм близьким жінкам приємний презент, який і сподобається, і запам'ятатися, і буде практичним у домашньому господарстві. Про практичних подарунках ми вже писали, тепер залишилося торкнутися теми краси презенту та його гідному оформленню.

Найкращий подарунок в цей день, це квіти

Хтось віддає перевагу свіжозрізаним квітам, хтось любить кімнатні рослини, але, як одні, так і другі, на сьогоднішній день найкращий подарунок, альтернативи йому ще не знайдено. Тому вибравши і купивши квіти, ви повинні їх красиво піднести. Для цього треба пошукати в коморі привабливу тару - пляшки або банки незвичайної форми, які є практично в кожному будинку. Їх зберігають через незвичні та оригінальні форми, і як раз на 8 березня вони навіть дуже знадобляться.

Ідеї поздоровлень на 8 березня

Вставивши в ємність по квітці з букета і розставивши композицію по кімнаті, ви відразу перетворите інтер'єр, зробите зі звичайного приміщення святкове і ошатне.

Можна піднести святковий букет по іншому, створивши композицію з квітів, цукерок, солодощів. Для цього на окремому столі ви можете компактно розташувати всі складові, використавши вази для фруктів і квітів, розноси, підставки, декоративні тарілки. Всі разом буде прекрасно виглядати, зачаровуючи ваших милих дам.

Дуже добре буде, якщо ви приготуєте для подарунка в Міжнародний жіночий день квіткову композицію у святково-оформленої кошику. Тоді вам всього лише залишиться додати в неї фрукти, кондитерські вироби або тістечка, увінчавши цю ошатну композицію пляшкою шампанського або вина.

Ідеї поздоровлень на 8 березня

Можна в загальну картину додати незначний штрих, використавши домашній текстиль в якості серветок або декоративних рушників, що гармонійно впишуться в ваш вітальний проект.

Багато жінок вважають за краще в подарунок кімнатні квіти, а не свіжозрізані, і якщо ваші жінки, дружина, мама, дочка люблять саме такі, то і вони можуть стати основою вітальній композиції. Купити гарний горщик або кашпо, поставте в нього домашнє рослина, і прикрасьте святкову композицію оригінальним декором. Навколо розташуйте свіжі фрукти і кондитерські вироби, поставте вітальну листівку і запаліть ароматизовані свічки.

Ідеї поздоровлень на 8 березня

Привітання буде від душі, а свято запам'ятається на довгі роки. Часу на створення святкового декору ви витратите зовсім небагато, зате дуже порадуєте своїх близьких жінок!