Ідеї для кухні: Оригінальні вироби з тарілок

Як із звичайних білих тарілок можна створити оригінальні набори

Якщо у вас в будинку є білий чайний сервіз, то з нього вийде відмінний декор для кухні. Він стане не тільки «родзинкою» інтер'єру, але і буде використовуватися за прямим призначенням. Аналогічним способом можна вчинити і з білими порцеляновими тарілками, які також стануть декоративними та оригінальними.

Щоб розписати чайну пару, нам знадобляться наступні матеріали:

  • чашка, блюдце, тарілка, блюдо, або будь-яка кухонне начиння білого кольору;
  • зубна щітка;
  • фарба, відповідна для розпису порцеляни;
  • звичайний папір в якості серветки.

Для початку слід підготувати всі компоненти, посуд вимити і висушити. На розстелений на столі папір ставимо вихідний матеріал - порцеляновий посуд, який і буде надалі розфарбованим. На суху поверхню фарба наноситься набагато краще, лягає рівним шаром, без плям і розводів.

Розмішавши фарбу, акуратною цівкою ллємо її на блюдце, чашку, тарілку або інші столові предмети. Робити це треба не поспішаючи, щоб цівка фарби створювала лінії і візерунки, як показано на фотографії.

Щоб створити точковий малюнок, може знадобитися зубна щітка. Зануривши верхню частину в фарбу, відтягнувши її і різко відпустивши, ви отримаєте оригінальний малюнок, що складається з різних за розміром точок.

Після повного висихання, таким оригінальним набором можна користуватися в повній мірі. Ви можете розставити чайну пару на самому видному місці, щоб вона привертала увагу гостей, а може подарувати рідним і знайомим.

Креативні підставки для фруктів і солодощів

Зробити їх також досить просто, і багато часу ця процедура у вас не забере. Зате в кухонному дизайні будуть створені яскраві акценти, які завжди виглядають привабливо, підкреслючи особливості інтер'єру.

Для створення креативної підставки для фруктів, нам будуть потрібні:

  • миски, блюдця, тарілки різного діаметру і будь-яких відтінків;
  • міцний клей.

На нижній обідок миски (з тильної сторони), акуратно нанести шар клею. Можна використовувати спеціальний пристрій - пістолет, завдяки якому клей видавлюється рівномірно.

Зверху прикладається тарілка, плоска по формі. Її треба трохи притиснути до дна миски і залишити підсихати хвилин на 30.

Все, яскрава та приваблива підставка для фруктів готова, і її вже можна використовувати за призначенням. Якому кольору віддати перевагу ви обираєте самостійно, але виходить оригінальна і авторська річ, що органічно вписується в будь-який інтер'єрний дизайн кухні!