Ергономіка робочого місця, або офіс на дому

Тим хто працює вдома необхідно більше уваги приділяти ергономіці робочого місця

Робота на дому  

Ергономіка робочого місця, незалежно від його розташування, передбачає відсутність навантажень і комфорт. Це дозволяє підвищувати продуктивність праці, шукати нові шляхи вирішення питань, творчо мислити і досягати високої продуктивності. Якщо робоче місце співробітника обладнано з комфортом, то від нього можна очікувати високих показників, а коли його не має, то і результати відсутні.

У століття інноваційного розвитку величезна частина бізнесу перейшла в інтернет і роботою за комп'ютером нікого не здивуєш. Багато бізнесменів відкрили домашні офіси, що дозволило їм раціонально ставитися до виконання службових обов'язків і домашній роботі. Тим більше витрачати час на проїзд немає необхідності, що дозволяє економити матеріальні та фінансові ресурси.

Але головна проблема виникла відразу – ми звикли вдома відпочивати, а робоче місце повинно надихати до високої продуктивності. Значить, воно повинно бути ергономічним і комфортним, незалежно від його розмірів, облаштування, обстановки.

Як практикують скандинави

У скандинавських країнах право на інтернет закріплено на законодавчому рівні і практично в кожній родині є ПК, ноутбук та інші пристрої. А це зручно для ведення бізнесу або виконання функціональних обов'язків.

Нижче наведено ряд прикладів, як організовані домашні офіси в скандинавських країнах. Велика кількість варіантів дозволяють вибрати для себе найоптимальніший, і адаптувати під нашу реальність.

Пропонуємо вам ознайомитися з ними, вирішити проблему ергономіки робочого місця в домашньому офісі.