Дизайн інтер'єру кімнати для хлопчика

Створення дизайну інтер'єру кімнати для хлопчика дуже складно уявити без будь-якої техніки або електронних іграшок

Це, мабуть, одне з небагато чого що можна буде залишити в кімнаті підлітка, коли прийде час переробляти «дитячу» в «підліткову» кімнату. Важливо врахувати той фактор, що кімната підлітка стане відображенням його внутрішнього світу і його поглядів на життя.

Найкраще, дати можливість підлітку самому обирати колірну гаму для дизайну кімнати і допомогти в створенні зразкового ескізу щодо розстановки меблів і аксесуарів.

Дизайн інтер'єру кімнати для хлопчика

У кімнаті обов'язково потрібно зробити розбивки на «зони». Зона відпочинку повинна плавно переходити в зону робочу. Цей плавний перехід здійснюється за допомогою меблів та аксесуарів.

У підлітковому віці, хлопчики захоплюються спортом.

Продумайте місце, де можна встановити шведську стінку або,наприклад, спортивний комплекс. Що саме потрібніше буде вашій дитині, треба запитати у неъ. Дитині буде дуже приємно, що дорослі зважать на  її думку та смак. Вашим основним завданням буде прислухатися уважно до бажань підлітка і допомогти організувати так, як хочеться йому. Часто, хлопчики вибирають для оформлення своєї кімнати холодні блакитні або сірі відтінки. Допустимі яскраві кольори: помаранчеві, червоні, салатові. Слідкуйте за тим, щоб поєднання відтінків було відповідним. Яскраві кольори занадто швидко набридають і можуть викликати роздратування і неврівноважений стан. Краще зробити кімнату в спокійних тонах, але з яскравими плямами, наприклад.

Дизайн інтер'єру кімнати для хлопчика

Меблі для створення дизайну інтер'єру кімнати для хлопчика підбиратися повинні компактні.

В кімнаті потрібно залишити місце для ігор або занять спортом. Створити економію простору допоможе ліжко-горище – це оптимальний варіант для невеликих дитячих кімнат. На стіні робочої зони можна зробити кілька полиць для книг і підручників. Хлопчики люблять розставляти на чільні місця спортивні трофеї і грамоти про спортивні досягнення. Також стіни прикрашають постерами, яскравими картинками з автомобілями. Цікавим варіантом декорування стелі стане графіті. Використання модульних меблів допоможе оптимізувати простір. Зручність таких меблів полягає в тому, що вони легко трансформуються, складаються або розкладаються, в залежності від побажань підлітка. Меблі та оздоблювальні матеріали для кімнати краще використовувати натуральні. Стіни обклейте шпалерами під фарбування, щоб була можливість змінювати колір стін виходячи з вікових побажань дитини. Практична підлога буде з ламінату або пробки, її можна при бажанні покрити килимом яскравого кольору.

Дизайн інтер'єру кімнати для хлопчика

Незважаючи на те, що ваші смаки і переваги дитини можуть кардинально не збігатися, постарайтеся все ж знайти точки дотику. Заняття загальною цікавою справою тільки зблизить вас і дасть можливість зрозуміти, що ж саме цікавить підлітка на даному етапі становлення.