Дитячі меблі, як правило, діляться на дві категорії: високоякісні меблі, які, як правило, дорожчі, і дешеві дитячі.

Перше, що вам потрібно розглянути, це ваш бюджет.

Є багато варіантів для всіх бюджетів, і якщо ви хочете заощадити, то вам все одно буде з чого вибрати.

Ви плануєте купити дорогі дитячі меблі, тому що вони прослужать вам довгі роки? Майте на увазі, що діти швидко ростуть і через деякий час почнуть просити вас оновити дитячу кімнату, особливо коли досягнуть підліткового віку. В такому випадку буде доречніше придбати не дуже дорогі меблі. Зате ви зможете їх постійно оновлювати, і дитяча кімната завжди буде задовольняти потреби вашої дитини.

Однак якщо у вас більше однієї дитини, то інвестиції в дорогі меблі можуть бути вигідними, тому що її можна буде передавати в користування молодшим, коли старші почнуть просити нову.

Дитячі меблі

Далі в списку йде вибір кольору дитячих меблів. Існує дуже багато варіантів: від білого до кремового, від рожевого до синього, від кольору дерева до кольору води. Відразу напрошується купити рожеві меблі для дівчинки і сині для хлопчика, проте майте на увазі, що подорослішавши, діти захочуть уникнути стереотипів в оформленні дитячої кімнати. Так що покупка дерев'янних неокрашених або білих меблів може бути гарною ідеєю.

Чи варто купувати дерев'яні меблі? Вони виглядають не тільки красиво, але й міцно і довговічно. Однак і коштують вони чимало. В даний час багато виробників дитячих меблів пропонують оформлення під дерево, виробляючи її з більш дешевих матеріалів.

Дитячі меблі

Часто ці предмети меблів виглядають так само добре, як і їхні дерев'яні аналоги, і ніхто ніколи не дізнається, що це не справжня деревина. Купувати меблі з недорогих матеріалів рекомендується, якщо ви плануєте оновити дитячу кімнату в найближчі кілька років, а меблі з натурального дерева потрібно розглядати, якщо ви не плануєте купувати нову, принаймні, найближчі років п'ять.

Де купувати? В інтернеті або в магазинах? Потрібно зважити всі «за» і «проти». Якщо ви купуєте в магазинах, то ви можете побачити меблі на власні очі, уважно їх розглянути і «помацати». Якщо ви купуєте у дрібних продавців, то вам потрібно буде ще подбати про доставку (великі мережі швидше за все доставлять самі).
Дитячі меблі

Якщо ви купуєте меблі онлайн, то за один присід зможете переглянути велику кількість варіантів. Щоб подивитися такий же асортимент в звичайних магазинах, вам знадобитися кілька днів. Більшість серйозних інтернет-магазинів безкоштовно доставляють і збирають меблі за тиждень.