Чому системи «Розумний дім» такі популярні?

7 ознак того, що вже пора встановлювати «Розумний дім»

Системи «Розумний будинок» дозволяють вирішувати багато побутових питань та роблять життя повністю комфортним та затишним. Крім цього, в її завдання входить повне забезпечення безпеки житла, навіть, якщо господарі відсутні та знаходяться за 1000 км від свого житла.

Ось сім ознак, за якими треба встановити умну систему в квартирі або в будинку.

Повна безпека

У систему включено багато датчиків, які миттєво реагують на будь-які рухи. Тому, навіть перебуваючи у відпустці на популярному курорті, господарі завжди будуть знати, що відбувається в квартирі. Якщо всередину намагаються проникнути зловмисники, то система надішле сповіщення не тільки вам, але і на пульт охорони.

Чому системи «Розумний дім» такі популярні?

Миттєве реагування на аварійні ситуації

Система розпізнає небезпеку, якщо станеться задимлення або прорив водопровідної труби, і відразу повідомить вас про прийдешні неприємності. А там, як ви зреагуєте на таке повідомлення.

Чому системи «Розумний дім» такі популярні?

Картинка онлайн

Внутрішні камери по площі квартири дозволяють дистанційно доглядати за дітьми або старими батьками. У разі чого, можна надати практичну допомогу. Камери внутрішнього спостереження можуть бути розставлені у всіх кімнатах, що призводить до належного контролю і опіки.

Чому системи «Розумний дім» такі популярні?

Якщо за дітьми доглядає няня, а за батьками доглядальниця, то завжди можна проконтролювати дії персоналу.

Що роблять вихованці?

За відсутності господарів, домашні вихованці можуть робити не дозволені речі і чинити так, як їм захочеться. Їх поведінку можна проконтролювати все через ті ж камери внутрішнього спостереження, та зробити відповідні висновки.

Чи вимкнена праска?

Такі питання з системою «Розумний будинок» вже не будуть вас турбувати та непокоїти. Переконатися в цьому можна навіть на відстані, перевіривши стан електрозабезпечення квартири. Якщо все-таки забули, то можна знеструмити розетку, увійшовши в систему управління через комп'ютер або інший гаджет.

Чому системи «Розумний дім» такі популярні?

Включення функцій на відстані

Після робочого дня, по дорозі додому, можна включити управління всіма системами. Наприклад, на підході до квартири, включити воду у ванній або закип'ятити чайник. Досить зручний і комфортний сервіс, не треба чекати, поки набереться ванна, або звариться кава, а прийти вже на все готове.

Включення/вимикання світла

Все це можна робити за допомогою гаджета, особливо якщо не охота вставати з ліжка, щоб вимкнути на кухні світло. Система управління підключена до смартфону, і цього достатньо, щоб керувати освітленням у всій квартирі.

Як бачите, система «Розумний дім» робить життя комфортним і безпроблемним, головне, не розледачітись, і не перекладати все обов'язки на розумну систему.