Чим відрізняються між собою вхідні двері

У чому різниця між вхідними дверима в будинок або квартиру?

Для необізнаного користувача, різниці між вхідною групою дверей немає ніякої - такий же міцний метал з красивою декорацією і надійними замками. Насправді різниця є, і досить велика, і це добре знають власники приватних будинків і котеджів.

Вся справа в накладках, використовуваних із зовнішнього боку, а також фарби, якою пофарбовані вхідні двері. Вхідні конструкції мають постійний контакт з атмосферними опадами, сонячним ультрафіолетом, підвищеною вологістю. Через це, корозія металу виникає набагато швидше, ніж у конструкцій, розташованих усередині приміщень.

Тут важливо виробнику правильно підібрати матеріали, які будуть протистояти всім негативним явищам, що відбуваються з зовнішньої сторони будинку або котеджу.

Існує кілька видів обробки, які використовують практично всі виробники, і які сприяють тривалої експлуатації дверей:

  • порошкове фарбування;
  • використання натурального дерева;
  • застосування накладок МДФ.

Кожен вид обробки вхідних дверей має плюси і мінуси, тому кінцевий вибір завжди залишається за споживачем.

Молоткова фарба

Ця технологія фарбування передбачає запікання фарби при високих температурах, що надає їй міцність і надійність. Недолік полягає в тому, що такі двері має не презентабельний зовнішній вигляд, і назвати її естетичної неможливо. Гараж, сарай - інша річ, а ось для вхідної групи, вона не сильно підійде.

Чим відрізняються між собою вхідні двері

Масив натурального дерева

На відміну від розглянутого вище варіанту обробки, натуральне дерево, дуб або ясен, має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і володіє особливою міцністю. Технологія передбачає застосування спеціальних розчинів і масел, плюс природні властивості, дозволяють експлуатувати її протягом тривалого періоду часу. Масив дерева витримує всі - дощ, град, сніг, сонячний ультрафіолет, підвищену вологість, перепади температур.

Чим відрізняються між собою вхідні двері

Але мінус полягає в тому, що вартість таких дверей досить висока, і починається приблизно від 700 доларів США.

Оздоблення МДФ

МДФ застосовується у всіх сферах будівництва та ремонту, тому невипадково виробники дверей, взяли її на «озброєння». МДФ міцний і надійний матеріал, досить стійкий до всіх негативних явищ, тому він широко застосовується при виробництві вхідної групи дверей. До того ж вартість дверей з таким захистом, коливається від 3 тис. грн. до 15 тис. Все залежить від використаної стали для полотна, секретів, замків, фурнітури.

Чим відрізняються між собою вхідні двері

Тому з усіх перерахованих категорій, вхідні двері з обробкою з МДФ, найпопулярніша і затребувана, тому що розрахована на бюджет людей із середнім достатком.