Чи треба брати кредит на ремонт?

Чи є сенс в кредитах на ремонт?

Ремонт це такий особливий стан, що може подовжуватися роками і ніколи не закінчуватися. Багато хто стикався з проблемою нестачі коштів, коли вони дуже потрібні, щоб закупити матеріал або розрахуватися з майстрами за роботу.

Деякі наші співвітчизники відкладають завершення ремонту на потім, інші шукають способи «перехопити» необхідну суму грошей.

Якщо у друзів і знайомих складна фінансова ситуація, то допоможуть в банку, при дотриманні деяких умов. Наприклад, якщо є постійна робота і високий дохід, або позитивна кредитна історія.

Але чи є сенс кредитуватися, щоб зробити ремонт в будинку або квартирі? Якщо премій або матеріальних заохочень найближчим часом не очікується, а жити доведеться тільки на одну зарплату, яка не дуже велика, то до цього питання слід підійти виважено та обережно. Адже кредит на ремонт, це, як правило, великі суми, і оформляється він не на місяць або два, а на роки.

Чи треба брати кредит на ремонт?

Тому, якщо ви можете відмовити собі в багатьох задоволеннях і звичному способі життя, а ваших доходів вистачить на щомісячні внески, то можете сміливо відправлятися в банківську установу. Якщо ні, то треба залишити цю ідею в спокої, і більше до неї не повертатися.

У даній публікації розглядаються варіанти кредитування в банках, так як позики в МФО короткострокові і з великими відсотками. А це невигідно і безглуздо, так як за пару місяців ремонт не завершиться, а усю суму позики погасити не вдасться.

Термін давності

Перед тим, як звернутися в банк за кредитом, слід уважно подивитися на зроблений ремонт і підрахувати, скільки і які матеріали необхідно купити. Може трапитися так, що ремонт перервався 5 років тому, і те, що планувалося зробити, вже не актуально на цей час. Матеріали застаріли, дизайнерські тенденції змінилися, в тренді зовсім інші стилі і напрямки. Тобто, власнику житлового приміщення доведеться все починати заново, і нести витрати по демонтажу попереднього ремонту.

Чи треба брати кредит на ремонт?

Тому слід прорахувати вартість ремонту, разом з роботою і матеріалами, щоб приблизно знати, скільки треба грошей. Але слід пам'ятати - такі підрахунки точними ніколи не бувають, і вартість ремонту може зрости. Тому до розрахункових сум слід додати 30-50%, на непередбачені та раптові витрати.

Коли кредит актуальний

Кредит буде актуальний в тому випадку, якщо є можливість скористатися державною програмою енергоефективності. В такому випадку, відсоток за позикою буде набагато нижче, ніж на споживчий кредит, а частина суми компенсується державою.

Чи треба брати кредит на ремонт?

Утеплюючи житлове приміщення або змінюючи вікна, можна буде розраховувати не тільки на власний дохід, а й на допомогу держави. Однак перед оформленням кредиту повинна бути проведена велика робота по отриманню інформації, кому доступні такі програми та які умови.

В іншому випадку, не ознайомившись з основними положеннями, можна потрапити в погану ситуацію.