3D плитка для ванної: Плюси та недоліки

Практична і стильна 3D плитка

Про популярність 3D плитки написано чимало, і це приваблює кінцевого споживача. Вона красива і об'ємна, створює приголомшливий візуальний ефект, робить ванну кімнату набагато більше, красивіше, оригінальне.

Керамічна 3D плитка для ванної кімнати використовується на стінах в якості покриття, а також для підлоги. Застосування цього оздоблювального матеріалу, в залежності від малюнка, з точністю і реалістичністю, передає всі найтонші візерунки, деталі та елементи.

Для 3d плитки характерні:

  • практичність;
  • функціональність;
  • візуальна привабливість.
    3D плитка для ванної: Плюси та недоліки

Якщо ви вирішили використовувати її в якості оздоблювального матеріалу у ванній кімнаті, то ви прийняли правильне рішення.

Зовнішній вигляд

Керамічна плитка для ванни формату 3d - це відомий всім кахель, вироблений за відповідними технологіями, і з використанням високоякісної глини з додатковими компонентами. Застосування цих компонентів роблять його особливо міцним і максимально стійким до підвищеної вологості. Але ось чого такий кахель не любить, так це сильних механічних впливів і подряпин. На поверхню кахлю нанесена захисна плівка, але її легко зіпсувати, внаслідок чого малюнок деформується, спотвориться, втратить свої первинні властивості.

Тому при облицюванні плитки для стін в ванну, з нею слід обходитися акуратно і обережно.

Плитка на 3D плитка має підвищені якісні характеристики, однак і її можна подряпати металевими предметами, наприклад, при установці ванній або сантехніки. Тому можна застосувати варіант наливних 3D підлог. Він також передає реалістичність сюжету, однак більш захищений від механічних впливів.

3D плитка для ванної: Плюси та недоліки

Формат 3D дозволяє візуально розширити простір, самі об'ємні зображення відмінно підходять для декорування, як великих, так і маленьких приміщеннях. Не випадково, що власники малогабаритних квартир з маленькими ванними, вдаються до цього формату. Навіть однієї стіни цілком достатньо для облицювання плиткою, щоб зробити все приміщення більше і просторіше.

Ще один важливий показник плитки полягає в тому, що він успішно протистоїть грибків і плісняви, підтримує у ванній кімнаті гігієну. Керамічна 3D плитка цілком безпечно для людського організму, не виділяє шкідливих речовин, які могли б зашкодити здоров'ю.

3D плитка для ванної: Плюси та недоліки

Описуючи позитивні характеристики плитки, слід вказати на її негативні сторони, так як вони завжди присутні в будь-яких оздоблювальних матеріалів.

Мінуси 3D плитки

  1. Це, як уже зазначалося, мала опірність абразивним речовинам, тому догляд за плиткою цього формату повинен бути акуратний і обережний. Її не можна сильно терти, прибирати забруднення з поверхні жорсткими матеріалами.
  2. При укладанні різати 3D плитку теж не можна, так як це призведе до руйнування шаруватої поверхні.
  3. І ще один мінус - це досить висока вартість матеріалу, яка доступна не для кожного сімейного бюджету.

Якщо перераховані мінуси вас не бентежать, то за всіма іншими якісними характеристиками це найсучасніший, трендовий варіант обробки ванної кімнати.